İrem Sak ‘Güldür Güldür Show’dan ayrıldı

Güldür Güldür Show'un en eğlenceli oyuncularından olan İrem Sak'tan hayranlarına üzücü haber geldi. Sak Güldür Güldür Show'a veda etti.

Güldür Güldür Show hayranlarını üzen haber İrem Sak’tan geldi. İrem Sak, sosyal medya hesabından paylaştığı postta Güldür Güldür Show’a veda ettiğini açıkladı. Programın yeni sezon hazırlıkları esnasında yaşanan beklenmedik gelişme, programın ve Sak’ın hayranlarını fazlasıyla üzdü.

İrem Sak, ayrılık haberini kişisel Instagram hesabından açıkladı. Programda Sinem karakterini canlandıran Sak, ayrılık kararını şu sözlerle duyurdu:“Toplam 165 bölüm 🙂 ne kadar yazsam çizsem asla duygularımı ve minnetimi özetleyemez. Demo çekiminden, bulunduğum son bölüme kadar.. her ana, her bölüme, her alkışa, her seyirciye sonsuz teşekkürler. (Kafa karışıklığı olmasın, ekip sezon finali yaptı. Proje devam. Ben olamayacağım aralarında)”

İrem Sak’ın vedası ünlü oyuncunun hayranlarını üzerken Sak’sız programın nasıl şekilleneceği merak konusu. Show TV’de izleyici karşısına çıkan Güldür Güldür Show yeni sezon hazırlıklarını sürdüyor.

Güldür Güldür Show yeni sezonda hangi kanalda? 

Güldür Güldür Show, skeç performansları ile ekran başındakileri güldürmeye devam ediyor.

1267