Emily Ratajkowski, yeni dizisiyle ekranlara dönüyor

David Fincher’ın yönettiği ve başrolünde Ben Affleck’in yer aldığı Kayıp Kız (Gone Girl)filmindeki küçük rolüyle daha ilk dakikadan dikkatleri çeken Emily Ratajkowski, kariyerinde model olarak da ön plana çıkıyor.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden bir an olsun düşmeyen Ratajkowski son dönemlerde daha çok model olarak ön plana çıksa da artık kendisini televizyonda da görmeye başlayacağız. Çünkü oyuncunun Bright Futuresisimli dizinin başrolünde yer alacağı açıklandı.

NBC’nin yeni dizisi Bright Futures ile ilgili detaylar bir süredir konuşuluyordu ama başrolün belli olmasıyla dizi bir anda en merakla beklenen yapımlardan birine dönüştü. Dizide Ratajkowski’ye Shameik MooreCalum Worthy, Jimmy Tatro ve YouTuber Lilly Singh’in eşlik edeceği açıklandı. Friends’in efsanevi yıldızı Lisa Kudrow ise dizide anlatıcı olarak yer alacak.

Gençleri merkezine alan dizinin senaryosu üniversiteyi bitirip yetişkinliğe adım atan ve mesleklerine alışmaya çalışan bir arkadaş grubunun yaşamına odaklanacak. Dizide Moore’u kaza avukatı Aaron; Worthy’yi senarist olmak isteyen Danny; Singh’i üniversiteden yeni mezun olmuş taze doktor Sid; Tatro’yu grubun en sadık karakterlerinden Berger, Ratajkowski’yi ise herkesin hayranlık duyduğu Sarah rollerinde izleyeceğiz.