Eypio’nun Çukur’a Özel Şarkısına Video Klip Çekildi

Geçtiğimiz günlerde Gömün Beni Çukura adlı bu şarkı için, içerisinde diziden görüntülerin de yer aldığı bir video klip çekildi.

  • 30PAYLAŞIM
  • 4900OKUMA

Ay Yapım’ın imzasını taşıyan ve Show TV’de izleyiciyle buluşan Çukur dizisi, son dönemde ünlü rapçi Eypio’nun diziye özel hazırladığı şarkıyla gündeme oturdu. Geçtiğimiz günlerde Gömün Beni Çukura adlı bu şarkı için, içerisinde diziden görüntülerin de yer aldığı bir video klip çekildi.

eypio-çukur

Ünlü isimlerden kurulu oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle dikkat çeken Çukur, izleyicisini sürprizleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Bölümlerde kullanılan müzikleriyle de büyük beğeni kazanan dizi, şimdiye kadar Erkin Koray, Sezen Aksu, Mavi Sakal ve Yavuz Çetin gibi Türk müziğine damgasını vurmuş müzisyenlerin ölümsüz şarkılarına yer vermişti. Son dönemin ünlü isimlerinden rapçi Eypio ise büyük ilgi gören “Gömün Beni Çukura” adlı şarkıyı sadece diziye özel hazırlamıştı.

Gömün Beni Çukura için çekilen video klipte, dizinin akılda kalıcı görüntülerinin yanı sıra Çukur’un genel İstanbul manzaraları ve viral videolara imza atan Yunus Ozan Korkut’un Çukur mahallesinde çektiği renkli görüntüler yer alıyor.

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

5404

Çukur’un yeni fragmanı yayınlandı! Yamaç’ı kim vurdu?

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'dan 3 haftalık aranın ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

5478

Çukur reytingleri yine sildi süpürdü! Bakın hangi dizileri geride bıraktı!

Çukur ikinci sezona bomba gibi başlarken, Berkay Ateş ve Necati Memili gibi oyuncuların diziye transfer olmasıyla reytinglerde 3 haftadır yerini kimseye bırakmıyor. Sosyal medyada her hafta TT olmayı

3080

Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Çukur’u geri alacağım!’

Aras Bulut İynemli, Deniz Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizinin merakla beklenen 2. sezon 3. bölümüne (36. bölüm) kısa bir süre kala,

2618