Vizyon Filmleri – 8 Aralık 2017

8 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 8 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

19-Ocak-Vizyon-Filmleri

1. Maide’nin Altın Günü

Ezgi Mola’nın başrolünde yer aldığı Maide’nin Altın Günü, altın günlerinin şaşaalı ismi Maide teyze ile yeğeni Yağmur’un, kayıp bir gerdanlığı bulmak için çıktıkları macerayı konu ediniyor.

Ezgi Mola’dan Komedi Filmi Maide’nin Altın Günü

2. On Adım

Fatih Hacıosmanoğlu’nun yazıp yönettiği On Adım, yeni filmini tamamlamaya çalışan yönetmen Tina’nın hikâyesini anlatıyor.

On Adım 24 Kasım 2017’de Vizyona Giriyor

3. Suburcion

Coen Kardeşlerin senaryosuna imza attığı, George Clooney’nin yönettiği Suburbicon, ailelerin huzur içinde yaşadığı bir muhit görünümünde olan Suburbicon’da Gardner Lodge’ın başından geçenleri konu ediniyor.

George Clooney’in Yönettiği Suburcion Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

4. Only The Brave

2013 yılında yaşanan ve onlarca kişinin yanında itfaiyecilerin de hayatına mal olan Yarnell Tepesi Yangını’nı ele alan “Only The Brave“, bir nevi belgesel niteliğinde.

Only The Brave Filminin Vizyon Tarihi Yaklaşıyor

5. Öteki Taraf

Özcan Deniz’in yönetmenlik koltuğunda da oturduğu 2011 yapımı gerilim filmi ‘The Hidden Face’ filminden uyarlanan ‘Öteki Taraf’ın başrollerinde Meryem Uzerli ve Aslı Enver yer alıyor.

Özcan Deniz’in Yeni Filmi Öteki Taraf Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey

6. Delil.com

Delil.com sayesinde bahaneye üretmeye ihtiyacınız kalmayacak.

Delil.com İle Eğlenceye Hazır Olun

7. Genç Pehlivanlar

Yönetmenliğini Mete Gümürhan’ın üstlendiği Genç Pehlivanlar, Amasya’nın civar köylerinde yaşayan ailelerin çocuklarının güreşte elde edecekleri başarı ile kendilerine yeni bir yol çizmeye çalışmalarının öyküsünü anlatıyor.

Genç Pehlivanlar Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

8. The Foreigner

Martin Campbell’ın yönetmenliğini üstlendiği The Foreigner, kızı bir terör saldırısında hayatını kaybeden Quan’ın adalet arayışını konu ediniyor.

Jackie Chan İntikam’ını Almak İçin Geri Dönüyor

Vizyon Filmleri – 29 Aralık 2017

29 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3339

Van Gogh’un Hayatını Loving Vincent İle Daha Yakından Tanıyalım

Hugh Welchman ve Dorota Kobiela'nın yönettiği "Loving Vincent", ünlü ressam Van Gogh'un hayatını, ressamın tablolarından esinlenerek hazırlanan bir estetikle gözler önüne seriyor.

3973

Slumber Filmiyle Korkmaya Hazır Olun

Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı "Slumber", kendini karanlık bir ruh ile mücadele içerisinde bulan Alice'in hikâyesini anlatıyor.

2769

Kalp Atışı Dakikada 120 İçin Geri Sayım Başladı

Robin Campillo'nun yönettiği ve prömiyerini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Kalp Atışı Dakikada 120, 1990'ların başında AIDS'e karşı farkındalık yaratmaya çabalayan Act-Up Paris aktivist örgü

4060