Fargo’ya Az Kaldı

FX dizisi Fargo'nun üçüncü sezonundan sonunda fragman yayınlandı.

  • 87PAYLAŞIM
  • 14490OKUMA
Fargo

Fargo yeni sezon bölümleriyle yeniden adından söz ettirecek gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin yeni sezonundan bir sahne gelmişti. Şimdi de dizinin merakla beklediğimiz fragmanı yayınlandı ve tahmin ettiğimiz üzere konu özellikle başrolü üstlenen Ewan McGregor’ın üzerine kurulu olacak gibi. Beklentimiz bu sezonun da çok iyi olacağı yönünde ve  bu da çok doğal, McGregor gibi bir aktörün işin içinde olması büyük beklentilere sebep oluyor. Ayrıca yeni sezonda usta aktöre Mary Elizabeth Winstead, Carrie Coon ve David Thewlis eşlik ediyor olacak. Bu arada, McGregor‘ı gördüğünüzde birazcık şaşırabilirsiniz!

Dizinin bu sezonunda ilk sezon ile ilgili bağlantılar olacağını dizinin yaratıcısı Noah Hawley daha önce açıklamıştı. Bakalım ne gibi sürprizlerle karşılaşacağız.

Dizinin başlangıç tarihi ise 19 Nisan 2017…

Danny Boyle imzasıyla ‘Trust’ yarın FX’te başlıyor!

Getty ailesinin gerçek hayat hikayesinden uyarlanan Trust, 3 Mayıs’ta FX ekranlarında başlıyor. Dizi ilk sezonuyla 3 Mayıs’tan itibaren her perşembe saat 21.30’de FX ekranlarında olacak.

2247

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3938

The Gifted Dizisi 2 Kasım’da Başlıyor

Heyecanla beklenen yeni süper kahraman dizisi The Gifted, ilk bölümü ile perşembe saat 21.30’da FX kanalında izleyicisiyle buluşuyor.

3080

Fargo’da Yeni Fragman

Fargo yeni sezon bölümleriyle yeniden adından söz ettirecek gibi duruyor.

17238