Yaza Hazır Olun

Sahil Güvenlik filminden aksiyon dolu yeni bir fragman yayınlandı.

Holywood böyle filmleri yapmak zorunda mı? Evet, çünkü gişede başarılı olma potansiyeli yüksek. Sahil Güvenlik filmini izlemeden bir ön yargımız var gibi gelmesin. Tabii ki eğlenceli, kafa dağıtmak için izlenecek filmler de yapılmalı, sanıyoruz bu filmi izleyecek herkes o amaçla sinemaya gidecek. Aksiyon filmlerinin taş adamı Dwayne Johnson’ın başında olduğu bir Sahil Güvenlik ekibinin hikayesinin fragmanı da bol aksiyon ve hareket dolu.

Sahil Güvenlik uzun yıllar TV dizisi olarak yayınlanmıştı. Yeni sinema uyarlamasının yönetmenlik koltuğunda ise Seth Gordon oturuyor. Filmde Dwayne Johnson haricinde Zac Efron bir diğer başrol oyuncusu. Kadroda yer alan diğer isimler ise Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Hannibal Buress, Priyanka Chopra…

Sahil Güvenlik filminin gösterim tarihi ise 2 Haziran 2017.

Dwayne Johnson ‘Gökdelen’de ölümle yüzleşiyor

Hollywood’un son yıllardaki box office canavarı Dwayne Johnson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Gökdelen”in son fragmanı yayınlandı.

3332

Dwayne Johnson’ın komedi filmi “Fighting with My Family” ertelendi!

Dwayne Johnson’lı aile komedisi “Fighting with My Family”nin vizyon tarihinde değişiklik oldu. Bu yıl 14 Temmuz’da gösterime girmesini beklediğimiz film, 1 Mart 2019’a ertelendi.

3822

Dwayne Johnson Rampage Filmiyle Sinemaseverler İle Buluşuyor

Canavar soslu filmin ilk fragmanı da neyse ki bizi fazla bekletmedi ve yayınlandı.

3539

Şimdi De Yeni Poster Geldi

Aksiyon filmlerinin taş adamı Dwayne Johnson ile Zac Efron'un başrollerini paylaştığı Sahil Güvenlik filminden yeni poster yayınlandı.

16377