Flashpoint Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

DC Sinematik Evreni’nin yapım aşamasında olan filmlerinden “Flashpoint” yönetmenlerini buldu.

Flaspoint

Açıklandığı 2013 yılından bu yana başına gelmeyen kalmayan film üç yönetmen kaybetmişti. Önce Phil Lord ve Christopher Miller ikilisi, daha sonra Seth Grahame-Smith ve son olarak Rick Famuyiwa projeden ayrıldı. Grahame-Smith’in yazdığı senaryo çöpe atıldı ve Joby Harold film için sıfırdan bir senaryo yazdı.

Filmin yeni yönetmen arayışında Warner Bros’un ilk tercihi evrenin Batman’i olan Ben Affleck olmuş fakat Affleck teklifi kabul etmemiş. Yarışta Forrest Gump’ın Oscar ödüllü yönetmeni Robert Zemeckis’in de adı geçiyordu fakat stüdyo yönetmenin takviminin boşalmasını beklemek istememiş. Böylece proje John Francis Daley ve Jonathan Goldstein’a emanet edildi. Fazla deneyimi olmayan ikili daha önce 2015 yapımı “Vacation” ve önümüzdeki ay vizyona girecek olan “Game Night” filmini yönetti. Yönetmenliğin aksine yazarlıkta deneyimli ikilinin senaryosuna imza attığı filmler arasında Horrible Bosses, Cloudy with a Chance of Meatballs 2, Horrible Bosses 2 ve Spider-Man: Homecoming var.

Filmin prodüksiyonunun ne zaman başlayacağı bilinmiyor çünkü filmin başrolü Ezra Millerşu an “Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald” çekimleriyle meşgul. Miller’a filmde Kiersey Clemons, Billy Crudup, Ray Fisher ve Gal Gadot eşlik edecek.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3805

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3395

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3791

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2979