Halloween Yeni Serisi İle Devam Ediyor

Günümüz korku sinemasının şablonlarını oluşturmuş bir klasik olan Halloween'ın devam halkasının çekimlerinin başladığı duyuruldu.

Yeni “Halloween” Filminin Çekimleri Başladı

Yepyeni Halloween filmi için hazırlıklar başladı. Günümüz korku sinemasının şablonlarını oluşturmuş bir klasik olan Halloween’ın devam halkasının çekimlerinin başladığı duyuruldu.

1978 yılında korku sinemasının kült yönetmenlerinden John Carpenter’ın yarattığı ve yapımcılığını Moustapha Akkad’ın yaptığı ilk Halloween filmi ile başlayan yolculuk, yepyeni devam halkasıyla devam ediyor. Serinin Jamie Lee Curtis tarafından canlandırırlan ünlü kahramanı Laurie Strode’un, sadist seri katil Michael Myers ile son karşılaşmasını yaşayacağı devam halkası, kendisinden önceki devam halkalarına bağlı kalmayacak. Zira Curtis’in karateri Laurie, serinin bir önceki devam halkası Halloween: Resurrection’da ölmüştü.

Yeni devam halkasında Judy Greer Laurie’nin kızı Karen Strode’u, Andi Matichak da Laurie’nin torunu Allyson’ı canlandıracak. 40 yıl önce ünlü seri katilin elinden kurtulmayı başarmış olan Laurie, artık bir anneanne olarak tekrar kabuslarının kaynağı olan katille yüz yüze gelecek.

Halloween

Yeni “Halloween”a ek sahneler geliyor

Serinin son devam halkası "Halloween" ek çekimler için sete geri döndü.  

2090

Halloween filminden poster geldi

Korku serisinin devam halkası Halloween filminin merakla beklenen posteri yayınladı

2611

Cadılar Bayramı’na Özel Korku Film Önerileri

Ülkemizde seküler bir kutlama haline Cadılar Bayramı için bir parti planınız yoksa, 31 Ekim akşamını korku filmleri eşliğinde bir Halloween gecesine dönüştürebilirsiniz.

3962