‘Game of Thrones’tan sürpriz son! Herkes çok şaşıracak

Game of Thrones’un merakla beklenen finali bu kez başrollerden Sophie Turner’ın gündemindeydi. Dizide sekiz sezondur Sansa Stark karakterine hayat veren Turner, büyük finalin izleyiciyi ikiye böleceğini açıkladı.

IGN’ye konuşan Sophie Turner, 8. sezon senaryosunu okuduğu an hissettiklerini şöyle ifade etti: “Gözyaşlarına boğuldum. Bir oyuncu olarak baktığımda, ki tüm karakterlerin hikayeleri açısından da böyle, böyle sonlanması gerçekten de tatmin edici. Hayranları tatmin eder mi bilmiyorum. Bence birçok kişi hayal kırıklığına uğrarken birçok hayran da havalara uçacak. İnsanların tepkilerini izlemek gerçekten ilginç bir deneyim olacak. Ancak benim açımdan senaryoyu okumak ve son sayfada ‘End of Game of Thrones’ yazısını görmek üzücüydü. Gerçekten çok duygusal bir andı.”

Game of Thrones’un final sezonunda Daenerys’i ejderhaları ve dev ordusuyla Westeros yolunda ilerlerken göreceğiz. Cersei, çocuklarının ölümünün ardından kraliçe olarak hükümdarlığını sürdürecek; Night King’in ordusu tüm vahşetiyle güneye doğru ilerlerken ufukta epik bir savaş belirecek.

Game of Thrones, 8. sezon bölümleriyle önümüzdeki yıl ekranlara geri dönüyor.

Game Of Thrones’dan 8. sezon fragmanı geldi

Son yılların en çok izlenen ve en çok beklenen dizi Game Of Thrones'dan yeni sezon fragmanı geldi. 

4463

Peter Dinklage’den duygusal mesaj!

Game of Thrones’un başrol oyuncularından Peter Dinklage, ‘Game of Thrones’ vedasıyla ilgili duygularını paylaştı

3434

George R. R. Martin ‘Game of Thrones’un bitmesini istemiyor

HBO’nun hit dizisi Game of Thrones, sekiz sezonun ardından final yapmaya hazırlanırken dizinin yaratıcısı George R. R. Martin’den yeni açıklamalar geldi.

2429

70. Emmy ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 70'incisi düzenlenen Emmy Ödülleri'nde kazananlar belli oldu. 22 dalda adaylık elde eden Game of Thrones en iyi dizi seçildi.

2947