“Limited Partners” kadrosuna sürpriz isim: Salma Hayek

En çok beklenen komedi filmlerinden olan Limited Partners’in kadrosuna Salma Hayek katıldı.

  • 15PAYLAŞIM
  • 2457OKUMA

Filmin oyuncu kadrosunda komedi filmlerinin aranan isimlerinden biri haline gelen Tiffany Haddish ve bu yıl “Instant Family”de izleyeceğimiz iki Altın Küre adayı Rose Byrne yer alıyor. “The Good Girl”, “Youth in Revolt” ve “Alexander ve Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün” filmleri ile tanınan Miguel Arteta yönetmen koltuğuna geçerken, senaryoya Sam Pitman ve Adam Cole-Kelly ikilisi imza atıyor. Filmin yapımcılığını ise Peter Principato, Joel Zadak ve Italy Reiss üstleniyor.

Hikaye detayları henüz bilinmeyen filmde Tiffany Haddish ve Rose Byrne, başarılı bir şirket kuran iki yakın arkadaşı oynuyor. Şirket için büyük bir satın alma teklifi geldiğinde ikili arasındaki bağ test edilmeye başlıyor.

Limited Partners” Amerika’da 28 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek. Ülkemiz için henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Amazon, Salma Hayek’in dizisine göz dikti!

Paul Feig’in yürütücü yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde ise ünlü Meksikalı aktris Salma Hayek’in yer aldığı komedi dizisi, Amazon’un yakın takibine girdi.

2709