Game of Thrones’un 7. Bölümü De Sızdırılabilir

Game of Thrones’un 7. sezon 7. bölümünün de yayın gününden önce sızdırılma ihtimali var.

  • 157PAYLAŞIM
  • 26317OKUMA

Game of Thrones’un başı bilgisayar korsanlarıyla dertten kurtulmuyor. Yedinci sezon son üç bölümünden ikisi hacker’lar tarafından sızdırılan dizinin bu defa yedinci, sezonun final bölümü tehdit altında.

Mr. Smith Group adlı hacker grubu dizinin yedinci bölümünü sızdırmaya hazır olduklarını açıkladı.

HBO adına konuşan bir yetkili “Mr. Smith Group ile iletişim halinde değiliz ve her seferinde böyle bir tehdit geldiğinde açıklama yapmak istemiyoruz. Bildiğiniz gibi HBO’nun datalarının ciddi bir kısmı çalındı. Bu datalardan her seferinde bir parça çekip, tehdit edip, medyanın ilgisini çekmeye çalışmalarından rahatsız oluyoruz. Bu bir oyun ve biz parçası olmayı istemiyoruz” dedi.

Bilgisayar korsanları dizinin senaryolarını ve HBO kanalının özel mail yazışmalarını ele geçirmiş, dizinin iki bölümünü yayın gününden önce internette yayınlamıştı.

Korsanlar, 1,5 milyon terabaytlık HBO yapımlarını ve özel şirket verilerini internetten yayımlama tehdidinde bulunarak, “Sanal ortamda 6 aylık maaşlarının” yatırılmasını talep etmiş ve korsanlık işinden yılda 12 ila 15 milyon dolar kazandıklarını açıklamıştı.

Filmin başrol oyuncularının telefon numaralarını ifşa eden korsanlara HBO tarafından 250 bin dolar teklif edilmişti. Ancak siber korsanlar teklifi kabul etmek yerine bölümleri ve bilgileri sızdırmayı tercih etmişti.

Game Of Thrones’dan 8. sezon fragmanı geldi

Son yılların en çok izlenen ve en çok beklenen dizi Game Of Thrones'dan yeni sezon fragmanı geldi. 

7130

‘Game of Thrones’tan sürpriz son! Herkes çok şaşıracak

Game of Thrones’un merakla beklenen finali bu kez başrollerden Sophie Turner’ın gündemindeydi. Dizide sekiz sezondur Sansa Stark karakterine hayat veren Turner, büyük finalin izleyiciyi ikiye böleceği

2482

Peter Dinklage’den duygusal mesaj!

Game of Thrones’un başrol oyuncularından Peter Dinklage, ‘Game of Thrones’ vedasıyla ilgili duygularını paylaştı

3714

George R. R. Martin ‘Game of Thrones’un bitmesini istemiyor

HBO’nun hit dizisi Game of Thrones, sekiz sezonun ardından final yapmaya hazırlanırken dizinin yaratıcısı George R. R. Martin’den yeni açıklamalar geldi.

2597