Star Wars: Son Jedi’dan Yeni Görsel

Star Wars: Son Jedi filminden yeni bir görsel yayınlandı.

Disney, Star Wars serisinin haklarını Lucasfilm’den satın alarak serinin devamını çekmeye karar verdiğinde hemen herkes hem çok sevindi hem de endişelendi. Serinin ilk altı filminden sonra hikayenin 30 yıl sonrasından başlayan The Force Awakens görsel açıdan tatmin edici bir iş olsa da hikaye olarak A New Hope filmine o kafar yakındı ki, sanki yeni nesil için tekrara alınmış gibiydi. Ancak oyuncuların uyumu, eski yıldızların filme katkısı ve o evreni yeniden görmek en güzel tarafıydı.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Rian Johnson oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Kelly Marie Tran yer alıyor.

Yayınlanan son fragman boyunca Luke Skywalker’ın sesini duymuştuk. Jedi’lık hakkında ise üzücü ve merak edici bir şey söylüyor Luke “Artık Jedi’ların devrinin bittiğine inanıyorum”, bakalım film bizi nasıl bir hikayenin içine götürecek. Filmden gelen son görsele de hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Star Wars: Son Jedi Fragman

Star Wars: Son Jedi Ne Zaman?

Film 15 Aralık 2017‘de gösterime girecek.

Star Wars düellosuna Owen Wilson efekti!

Owen Wilson'ın sesi ışın kılıçlarını şenlendiriyor.

2471

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nde kimler var?

Star Wars'ın yeni filmi Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi'nde karakterlerin posterleri yayınlandı.

2937

Star Wars Evrenine Dair Bir Belgesel: The Director and the Jedi

Rian Johnson’un Star Wars evrenine yakından bir bakış, “The Director and the Jedi” SXSW Festivali’nde seyirci ile buluştu.

3350

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

4029