Game Over, Man Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

"Game Over, Man"den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Game-Over-Man

Fon bulmak hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı. Genellikle dizilerde yeteneğini konuşturan Kyle Newacheck yönetmenliğindeki Game Over, Man filminden altyazılı fragman yayınlandı.

Komedi ve aksiyonu harmanlayan eğlenceli macera filminin başrollerinde Adam Devine, Anders Holm ve Blake Anderson yer alıyor. Eğlenceli komedi filmi video oyunlarını finanse etmeye çalışan üç arkadaşı temel alıyor. Ancak bu 3 gencin hayalleri sponsorlarının teröristler tarafından kaçırılmasıyla tehlikeye giriyor. Sponsorları rehin alındığında onu kurtarmak da bu arkadaşlara düşüyor…

Senaryosu da filmin başrollerinden Anders Holm’un kaleminden çıkan eğlenceli komedi Game Over, Man!’in kadrosunda Chloe Bridges, Steve Howey, Lochlyn Munro, Sugar Lyn Beard, Neal McDonough ve Cloris Leachman da yer alıyor.Eğlenceli aksiyon komedi “Game Over, Man” filmi 20 Nisan 2018 tarihinde Netflix üzerinden izleyicileri ile buluşacak.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2492

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3108

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2702

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3007