Ghost in the Shell’den ilk fragman [Video]

Ghost in the Shell geniş kitleler tarafından başarılı bir anime olarak tanınıyor. Bu hikaye aslen 1989’da Masamune Shirow tarafından yaratıldı. Önce manga olarak okuyucularla buluştu, ardından anime formunda izleyici karşısına çıktı. Şimdi de Rupert Sanders yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınıyor. Başrolde Scarlett Johansson yer alırken ona Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima, Takeshi Kitano gibi […]

  • 24PAYLAŞIM
  • 3987OKUMA

Ghost in the Shell geniş kitleler tarafından başarılı bir anime olarak tanınıyor. Bu hikaye aslen 1989’da Masamune Shirow tarafından yaratıldı. Önce manga olarak okuyucularla buluştu, ardından anime formunda izleyici karşısına çıktı. Şimdi de Rupert Sanders yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınıyor. Başrolde Scarlett Johansson yer alırken ona Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima, Takeshi Kitano gibi isimler eşlik ediyor.

Johansson burada Motoko Kusanagi karakterine hayat veriyor. Aslen bir cyborg olan bu karakter Section 9 ismiyle bilinen fütüristik bir anti-terörist gruba liderlik ediyor. Fragmana bakılırsa bir yandan da geçmişini araştırıyor. Asıl olaylar da bu noktadan sonra başıyor.

Hollywood’da çeşitlilik tartışmalarının merkezine oturan Ghost in the Shell, 31 Mart 2017‘de vizyona girecek. Filmin ilk fragmanını haberin girişinde, posterini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

ghost-in-the-shell-1-1

Ghost in the Shell Vizyonda

Merakla beklenen manga uyarlaması Ghost in the Shell bugün vizyona girdi.

29327

Ghost in the Shell’den Yeni Klip

Başrolünü Scarlet Johansson'un üstlendiği manga uyarlaması Ghost in the Shell filminden yeni bir klip yayınlandı.

17805

Ghost in the Shell’den Ses Var

Başrolünde Scarlett Johansson’un bulunduğu manga uyarlaması olan Ghost in the Shell’in afişi ve dijital bir videosu yayınlandı.

3182

Ghost in the Shell’den Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

İlk olarak 1995 yılında animasyon filmi ile adeta patlama yapan, ardından animesi ile kült statüsüne gelen Ghost in th Shell efsanesi, bir süre önce oyun dünyasına da adımı atmıştı. Başrolünde Scarlet

4554