Yepyeni Görüntülerden Oluşan Rogue One Fragmanı Yayımlandı

Rogue One’ın çıkışına sayılı günler kaldı. Çoğumuz Force Awakens’tan sonra biraz Star Wars gazını kaybetmiş gibi dursa da Rogue One ile o heyecana geri döneceğimizi aşikar. Yeni uluslararası fragmanda bol bol Darth Vader, Death Star gördük. Bu zaten Star Wars sevenleri heyecanlandırmaya yeter. Çoğu hayranın ezbere bildiği Death Star planlarının çalınma hikayesine yeni bir bakış açısı […]

  • 15PAYLAŞIM
  • 2471OKUMA

Rogue One’ın çıkışına sayılı günler kaldı. Çoğumuz Force Awakens’tan sonra biraz Star Wars gazını kaybetmiş gibi dursa da Rogue One ile o heyecana geri döneceğimizi aşikar. Yeni uluslararası fragmanda bol bol Darth Vader, Death Star gördük.

Bu zaten Star Wars sevenleri heyecanlandırmaya yeter. Çoğu hayranın ezbere bildiği Death Star planlarının çalınma hikayesine yeni bir bakış açısı getirecek olan Rogue One eğer başarılı olursa 7 filmin arasını dolduracak tek ve bağımsız filmlerin çekilme ihtimali artacak. Sırf bu yüzden her gece yatmadan önce dua ediyorum. Düşünsenize bir Kit Fisto ya da Quinlan Vos filminin çekildiğini!