Ghost in the Shell’den Ses Var

Başrolünde Scarlett Johansson’un bulunduğu manga uyarlaması olan Ghost in the Shell’in afişi ve dijital bir videosu yayınlandı.

Kült bir mangadan aynı adla ve hikayeyle uyarlama olarak çekilen Ghost in the Shell ile ilgili beklentiler değişkenlik gösterse de filmin genel olarak büyük merak uyandırdığını söyleyebiliriz. Yönetmen koltuğunda oturan Rupert Sanders’in ikinci filmi olan  Ghost in the Shell’in başrolü ise Scarlett Johansson’a ait. İlk olarak 1995 yılında anime olarak çekilen film şimdi de gerçek kişilerle bir eser haline getiriliyor.

Oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken filmde Johansson dışında, Juliette Binoche, Michael Pitt, Michael Wincott, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Rila Fukushima, Danusia Samal, Lasarus Ratuere, Yutaka Izumihara ve Tuwanda Manyimo yer alıyor.

31 Mart’ta beyaz perdeye gelecek olan film için söyleyebileceğimiz en net şey çok merak ettiğimiz. Fragmanını da tekrar buraya bırakıyoruz!

 

Film Hakkında

Ghost in the Shell 2029 yılına götürecek bizleri. Teknolojinin gelişimiyle insanların makine haline gelmeye başladığı bir dönemde geçen hikaye, insanların makinelerden farklı olması temeline odaklanıyor.

 

Black Widow filminin yönetmeni belli oldu

Güzel oyuncu Scarlett Johasson'ın başrolünde yer aldığı Black Widow filminin yönetmeni, Iron Man 2'nin yönetmenliğini de yapan Cate Shortland oldu.

2926

Scarlett Johansson transseksüel rolünden ayrıldı!

Scarlett Johansson gelen tepkilerin ardından transseksüel suçlu imparatoru Jean Marie Gill rolünden ayrılma kararı aldı.

2814

Scarlett Johansson transeksüel rolünde

Yer alacağı yeni projesinde transeksüel rolünde olacak Scarlett Johanssson eleştiri oklarının da hedefinde oldu

3350

Black Widow Kendi Filmine Kavuşuyor

Scarlett Johansson'ın hayat verdiği Marvel kahramanı sonunda kendi filmine kavuşuyor mu?

3010