!f’ten İyileştiren Şeyler

İş Bankası Maximum Kart sponsorluğunda düzenlenecek 16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin 2017 reklam filmi yayınlandı!

  • 21PAYLAŞIM
  • 3423OKUMA

 

Festivalin İyileştiren Şeyler adlı kampanyasının yüzü olan film yayınlandı. 16 Şubat’ta başlayacak festival 16-26 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul’da, 2-5 Mart 2017 tarihleri arasında da Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek. !f İstanbul bağımsız sinemanın en iyilerini, bol ödüllü filmleri sinemaseverlerle buluşturacak. !f music filmleri ve etkinlikleri de müzik tutkunlarının kalbini fethedecek.

 

!f İstanbul, Cinemaximum City’s Nişantaşı, Cinemaximum Kanyon ve Cinemaximum Budak & CKM salonlarının yanısıra Cinemaximum Akasya’da da olacak. Ankara’da Cinemaximum Armada, İzmir’de de Cinemaximum Konak Pier sinemalarında gösterimlerine devam edecek. Festivalin etkinlik alanları Bomontiada, Babylon ve Alt Sanat Makânı olacak!

Biletler Biletix ve Gişelerde

16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin biletleri 3-5 Şubat tarihlerinde İstanbul için, 17-19 Şubat tarihlerinde de Ankara ve İzmir için Biletix’te % 10 indirimle ön satışa çıkacak, İş Bankası Maximum Kart sahiplerine de %20 indirimle ön satışa çıkacak.

Tüm detaylar için…

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

41122

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

4711

Sherlock devam edecek mi? Freeman açıkladı

Sherlock Holmes’un modern uyarlaması Sherlock'un yeni sezon çalışmaları belirsizliğini koruyor

4596

45-25 Kusursuz Cinayet filminden yeni fragman

Biray Dalkıran'ın yönetmenliğini üstlendiği polisiye türünde, seri cinayetlerin araştırılmasını anlatan "45-25 Kusursuz Cinayet" filminden yeni fragman geldi.

4725