Ghost in the Shell’den Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

İlk olarak 1995 yılında animasyon filmi ile adeta patlama yapan, ardından animesi ile kült statüsüne gelen Ghost in th Shell efsanesi, bir süre önce oyun dünyasına da adımı atmıştı. Başrolünde Scarlett Johansson‘ın oynacağı filmden daha önce bir görsel gelmişti. Hatta Ghost in the Shell’in çoğu hayranı, Johansson’ın iyi bir tercih olmadığını, Uzak Doğu kökenli bir […]

  • 27PAYLAŞIM
  • 4463OKUMA

İlk olarak 1995 yılında animasyon filmi ile adeta patlama yapan, ardından animesi ile kült statüsüne gelen Ghost in th Shell efsanesi, bir süre önce oyun dünyasına da adımı atmıştı.

Başrolünde Scarlett Johansson‘ın oynacağı filmden daha önce bir görsel gelmişti. Hatta Ghost in the Shell’in çoğu hayranı, Johansson’ın iyi bir tercih olmadığını, Uzak Doğu kökenli bir oyuncunun tercih edilmesi gerektiğini savunmuştu.

 

Black Widow filminin yönetmeni belli oldu

Güzel oyuncu Scarlett Johasson'ın başrolünde yer aldığı Black Widow filminin yönetmeni, Iron Man 2'nin yönetmenliğini de yapan Cate Shortland oldu.

2821

Scarlett Johansson transseksüel rolünden ayrıldı!

Scarlett Johansson gelen tepkilerin ardından transseksüel suçlu imparatoru Jean Marie Gill rolünden ayrılma kararı aldı.

2674

Scarlett Johansson transeksüel rolünde

Yer alacağı yeni projesinde transeksüel rolünde olacak Scarlett Johanssson eleştiri oklarının da hedefinde oldu

3234

Black Widow Kendi Filmine Kavuşuyor

Scarlett Johansson'ın hayat verdiği Marvel kahramanı sonunda kendi filmine kavuşuyor mu?

2884