Bu Hafta Vizyondaki Filmler (30 Eylül 2016)

Tim Burton yeni filmi Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları bu hafta vizyona giriyor. Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016 Filmin Türü :Fantastik Çok sevdiği büyükbabası Jake’i terk ettiğinde onu başka zaman ve dünyalara götürecek bir ipucu bırakıyor. Bu ipucu onu sihirli bir yer olan Bayan Peregrine’nin evi olarak da bilinen tuhaf yere yönlendiriyor. Ancak […]

 • 24PAYLAŞIM
 • 3945OKUMA

Tim Burton yeni filmi Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları bu hafta vizyona giriyor.

bayan-peregrinein-tuhaf-cocuklari

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü :Fantastik

Çok sevdiği büyükbabası Jake’i terk ettiğinde onu başka zaman ve dünyalara götürecek bir ipucu bırakıyor. Bu ipucu onu sihirli bir yer olan Bayan Peregrine’nin evi olarak da bilinen tuhaf yere yönlendiriyor. Ancak gizem ve tehlike, orada yaşayanları tanıdıkça,onların özel güçlerini ve düşmanlarını öğrendikçe derinleşiyor. Sonunda Jake aslında kendi “tuhaflığının” yeni arkadaşlarını kurtarabileceğini keşfediyor.

 elveda-berlin

Elveda Berlin

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü : Aile

Fatih Akın’ın çağdaş bir Huckleberry Finn hikâyesi olarak nitelenen yeni filmi, zengin ve kopuk bir ailede büyüyen 14 yaşındaki Maik ile sınıfa yeni gelen göçmen Tschick’in sıra dışı dostluğunu anlatıyor. Annesi rehabilitasyon merkezine yatırılmış ve babası da iş gezisinde olan Maik yaz tatilini tek başına geçirecektir. Ancak Tschick kapısında çalıntı bir arabayla belirince plansız programsız bir yolculuğa çıkarlar. Maik için hem kendini hem de hayatı keşfedeceği bir macera olacaktır bu.

deepwater-horizon-buyuk-felaket

Deepwater Horizon: Büyük Felaket

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü : Dram, Aksiyon

Lousiana sahilinin açıklarında olan sondaj kulesi Deepwater Horizon, bugüne kadar dünyaya en pahalıya patlayan durdurulamaz yangın ve petrol sızıntısına sebep olan petrol sondajıdır. 87 gün boyunca günde 50.000 varilden fazla petrol Meksika Körfezine sızar. İnsan tarihinin gördüğü en büyük okyanus kazası ve petrol sızıntısıdır. Kazanın neden olduğuna dair birçok soruyu beraberinde getirir. Filmde 2010 Nisan’ında Deepwater Horizon ‘da çalışan ve olabilecek en korkutucu şartlara maruz kalan 126 kişilik ekibin hikayesini anlatıyor.

bir-baba-hindu

Bir Baba Hindu

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü :Komedi

Film, aşık olduğu kız Gundhi’nin peşinden Mumbai’ye giden Fadıl’ın hikâyesini anlatılıyor. Filmi yazıp yöneten Sermiyan Midyat aynı zamanda oyuncu kadrosunda da yer alıyor. Midyat´a Hintli oyuncu Nicole Faria, Burak Satıbol, Şafak Sezer gibi oyuncular eşlik ediyor.

 pel-bir-efsanenin-dogusu

Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü : Dram, Biyografi, Spor

Jeff ve Michael Zimbalist’in yönetmen koltuğunda oturduğu Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu, futbol tarihinin en yetenekli oyuncularından biri olan Pelé’nin bir yıldız olma yolundaki hikâyesini anlatıyor.

 vurguncular

Vurguncular

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü : Dram, Biyografi, Spor

“War Dogs/Vurguncular” 20’li yaşlarının başlarındaki iki arkadaşın (Hill ve Teller) hikayesini anlatıyor. Irak Savaşı sırasında Miami Beach’te yaşayan bu iki genç, küçük firmaların ABD askeri sözleşme ihalelerine girmesine izin veren, az bilinen küçük bir hükümet teşebbüsünden istifade etmektedirler. Küçük başlayıp, çok paraya kavuşur ve lüks bir yaşam sürmeye başlarlar.

the-girl-with-all-the-gifts

Tüm Sırların Sahibi Kız

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü : Korku, Dram, Gerilim

İngiltere’de bir askeri üste bu bir grup eşsiz çocuk Dr. Caldwell’in (Glenn Close) önderliğinde bir dizi zalim tıbbi teste tabi tutulmaktadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan herkesi bir zombiye dönüştüren bu virüs salgınından etkilenmiş olmalarına ragmen bu çocuklar hâlâ duygulara ve düşünme yetisine sahiptirler. O nedenle de insan etine karşı büyük bir arzu duymalarına rağmen bu ikinci jenerasyon “açlar” enfeksiyona karşı bir tedavi geliştirilmesinin en büyük umududur.

 lanet

Lanet: Uyanış

 • Gösterim Tarihi : 30 Eylül 2016
 • Filmin Türü : Korku, Gerilim

Üniversite Felsefe Bölümü öğrencilerinden Zeynel’in Metafizik dersine karşı bakış açısının, diğer öğrencilere nazaran daha ilgili ve uç noktada olması, bazı arkadaşları tarafından alay konusuhaline gelmiştir. Dokuz arkadaşın aralarında yaptıkları iddialaşmalar ve gece mezarlıkta başlayan cesaret gösterileri eğlence olmaktan çıkıp, içinden çıkamayacakları bir kabusun başlangıcı ve hayatta kalma mücadeleleri olacaktır. Fakat bunu başarmak ve hayatta kalmak hiç de kolay olmayacaktır.