Guardians of the Galaxy Vol.2 İçin Geri Sayıma Başladık

Guardians of the Galaxy Vol.2 bu hafta, 28 Nisan'da vizyonda olacak. Geri sayıma bugün başlıyoruz!

  • 67PAYLAŞIM
  • 11099OKUMA

Marvel Sinema Evreni’nin en dikkat çeken yapımlarından biri olmayı başaran Guardians of the Galaxy’nin devam filmi 28 Nisan’da bizlerle buluşacak. Bu hafta Cuma günü gösterime girecek olan film için artık geri sayıma başlamış olduk aslında. Bizim beklentimiz yine eğlenceli ve hareketli bir film olacağı yönünde.

Serinin yeni gösterime girecek olan filminde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn yine karşımıza çıkacak. Groot rolündeki Vin Diesel ve Rocket Racoon rolündeki Bradley Cooper da sesleriyle ekiple yola devam ediyor. Ayrıca kadroya katılan usta aktör Kurt Russell‘ın da performansını ve canlandırdığı Ego karakterini çok merak ediyoruz. Filmin yönetmeni ise ilk filmi de yöneten James Gunn.

 

Ayrıca Guardians of the Galaxy Vol.2 daha gösterime girmeden serinin geleceği hakkında çok önemli bilgiler geçen hafta gelmişti. Serinin üçüncü filminin de olacağı ve filmin yönetmenliğini yine James Gunn‘ın yapacağını ve senaryosunu da yazacağını yönetmenin kendisinden öğrenmiştik. İlk filmden sonra bir çok insanın sevdiği serinin ikinci filmi bakalım nasıl bir gişe başarısı yakalayacak.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

3021

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3749

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3105

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3084