Zirveyi Bırakmıyor

Hızlı ve Öfkeli 8. filmiyle gişede zirveyi kimseye teslim etmiyor. Patron Bebek ise başarılı gişe performansına devam ediyor.

  • 100PAYLAŞIM
  • 16681OKUMA

Listenin bu haftadaki galibi yine Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. devam halkası oldu. Filmde bu kez aileyi dağıtan bol aksiyonlu Hızlı ve Öfkeli 8 başarılı bir açılış yaparak ilk haftasında 100,1 milyon dolar kazanmıştı. Bu hafta da 38,6 milyon dolar kazanan yapım 250 milyon dolarlık bütçesine yaklaşmış oldu. Bir bebeği gizli ajan yapan eğlenceli yapım Patron Bebek 4. haftasında 12,7 milyon dolar kazanmayı başardı. Film böylece 4 haftada toplam 136,9 milyon dolara ulaştı.

Harry Potter serisinden sonra da Bling Ring, Colonia, Korku Terapisi gibi filmlerde yer alan Emma Watson ve Legion ile başarılı olan Dan Stevens‘ın başrollerini üstlendiği Güzel ve Çirkin bu hafta üçüncü sırada yer aldı. Beğeni toplayan masal uyarlaması 6. haftasında 9,9 milyon dolar kazandı. Film böylece 160 milyon dolarlık bütçesini 6. haftasında üçe katladı. Listenin 4. filmi ise ilk haftasını yaşayan Born in China filmi oldu. Film şuana kadar 5,1 milyon dolar kazandı. 5. sırayı ise usta oyuncuları bir araya getiren Son Macera filmi aldı. 5,5 milyon dolar kazanarak bütçesini hemen hemen yakalamış oldu.Sevimli mavi kahramanlar Şirinler‘in yeni macerası Şirinler: Kayıp Köy ise bu hafta 6. sıraya geriledi. Açılışını 14 milyon dolar ile yapan film bu hafta 4,8 milyon doları gördü. Filmin bütçesi ise 60 milyon dolar.

Listenin devamı…

  • 7 – Saplantı – 4,8 milyon dolar
  • 8 – Deha – 4,5 milyon dolar
  • 9 – The Promise – 4,0 milyon dolar
  • 10 – Kayıp Şehir Z – 2,1 milyon dolar

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

2968

ABD Box Office’te zirve Meg: Derindeki Dehşet’in!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir yapımın olurken, listede 3 yeni film

3014

ABD Box Office hafta sonu açıklandı!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir filmin olurken, listede 2 yeni film k

2156

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

3497