Gülse Birsel’den Aile Arasında

Senaryosunu Gülse Birsel'in kaleme aldığı, başrollerinde Engin Günaydın, Demet Evgar'ın rol aldığı Aile Arasında filminden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

aile-arasinda

1 Aralık 2017’de vizyona girecek Aile Arasında’dan yepyeni fragman yayınlandı.

Aile Arasında filminin dev kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Şevket Çoruh, Devrim Yakut, Fatih Artman, Deniz Hamzaoğlu, Derya Karadaş, Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Erdal Cindoruk, Ayta Sözeri, Su Kutlu gibi oyuncular yer alıyor. Gülse Birsel‘in senaryosuna imza attığı yerli komedi filminin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan oturuyor.

Aile Arasında Filminin Konusu:

21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solmaz’ın kızı Zeynep bu sırada ailesiyle ilgili yalanlar söylediği Adanalı sevgilisinden evlenme teklifi alır. Solmaz, Fikret’ten, kızının saygın, efendi, emniyet müdürü babası rolünü oynamasını ister. Aile arasında bir kız isteme, bir de düğün olacak ve bu iş bitecektir. Ancak damadın geleneksel ailesi detaylı evlilik seremonileri planlamaktadır. Asla yalan söyleyemeyen, nevrotik, tedirgin Fikret, sert, silah taşıyan, kebapçı zinciri sahibi bir Adanalı aileye karşı hayatının rolünü oynamak zorundadır.

Aile Arasında Filmi 1 Aralık’ta sinemalarda olacak.

Aile Arasında Teaser:

Daha Önce de Erdal Özyağcılar’ın Kadroya Dahil Olduğunu Duyurmuştuk

Gülse Birsel, “Filmi yaz sonu çekiyoruz, kışın sinemalarda. Tatlı bir aile komedisi diyelim şimdilik. Yönetmen Ozan Açıktan, yapımcı BKM” diyerek daha önce müjdeyi vermişti.

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı ve oyuncu olarak da rol alacağı Aile Arasında filminin kadrosuna Erdal Özyağcılar’ın da dahil olması büyük heyecan yaratmıştı. 69 yaşındaki usta oyuncu, yaşadığı heyecanı şu sözlerle ifade etmişti: “29 yıl sonra tekrar film setindeyim. Heyecan kıyamet…”

Son 20 Yılın En İyi 15 Türk Komedi Filmi

IMDb'de aldıkları puana göre son 20 yılın en iyi 15 Türk komedi filmini sizin için derledik.

5135

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3941

Aile Arasında Sezonun En İyi Açılışına İmza Attı

Gülse Birsel'in senaryosuna imza attığı, Demet Evgar ile Engin Günaydın'ın başrollerini paylaştığı Aile Arasında, açılışını 504 bin seyirciyle gerçekleştirdi.

3007

Vizyon Filmleri – 1 Aralık 2017

1 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 9 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

2958