Thor: Ragnarok Gişenin Lideri

Thor: Ragnarok gişedeki üstün performansını sürdürüyor.

  • 23PAYLAŞIM
  • 3710OKUMA

Thor: Ragnarok‘un 56,6 milyon dolar hasılatla gişedeki liderliği devam ediyor. Daddy’s Home 2 ve Doğu Ekspresinde Cinayet (Murder on the Orient Express) Ragnarok’u takip eden yapımlar arasında yer alıyor.

ABD’de ikinci hafta sonunda tahmini 56,6 milyon dolar hasılat elde eden Thor: Ragnarok, Box Office ABD’deki liderliğini korudu. Dünya genelinde 650 milyon dolar hasılata ulaşan Thor: Ragnarok filmi geçen sene aynı dönemde dünya genelinde 677 milyon dolara hasılat elde eden Doktor Starenge filminin başarısına da şimdiden erişmiş oldu.

Box Office ABD‘nin verilerine göre Ragnarok’u takip eden iki yapım ise hafta sonunun yeni filmleri Daddy’s Home 2 (Babalar Savaşıyor 2) ve Doğu Ekspresinde Cinayet filmi oldu.

Mark Wahlberg ve Will Ferrell’ın başrollerinde yer aldığı devam filmi Daddy’s Home 2, tahmini 30 milyon dolarlık açılışıyla listeye ikinci sıradan giriş yaptı.

Agatha Christie uyarlaması Doğu Ekspresinde Cinayet ise 28,2 milyon dolarlık açılışıyla kendine listede üçüncü sırada yer buldu.

Vizyondaki ikinci hafta sonunu geride bırakan Eyvah Annem Dağıttı! 2 (A Bad Moms Christmas), 11,5 milyon dolar dördüncü sırada yer aldı.

Testere serisinin sekizinci filmi Jigsaw 3,4 milyon dolarla listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Testere-Jigsaw-efsanesi-3-kasim-2017-vizyonda

ABD Box Office’te zirve Meg: Derindeki Dehşet’in!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir yapımın olurken, listede 3 yeni film

3070

ABD Box Office hafta sonu açıklandı!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir filmin olurken, listede 2 yeni film k

2226

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

3556

ABD Box Office: İnanılmaz Aile zirveye yerleşti!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta süper kahramanlara emanet. Listede bu hafta 3

3553