Güzel Bir Veda

Logan filmiyle Wolverine karakterine şimdilik veda ettik. Film ile ilgili bizim de birkaç sözümüz var!

  • 150PAYLAŞIM
  • 25186OKUMA

Marvel’ın X-Men sinema evrenine muazzam katkı sağlayan Hugh Jackman son defa Wolverine olarak karşımıza çıktı. Film ile ilgili gerçekten beklentilerimiz yüksekti ve beklediğimiz bir filmle karşılaştık. X-Men evreninde şuana kadar yapılan filmlerin içinde çok başka bir yerde Logan. Bir veda filminin içinde olması gereken her şey var. Şimdiden söyleyelim yazımızda biraz “Spoiler” da olacak.

Dafne Keen

Öncelikle filmin karakter seçimleri çok başarılı. Stephen Merchant’ın canlandırdığı Caliban karakteri tek kelimeyle “olmuş”. İzlerken gerçekten sizi etkiliyor fazlasıyla. Boyd Holdbrook’un da çok başarılı bir oyunculuk sergilediğini belirtmeliyiz. Tavırlarıyla karakterin nasıl biri olduğunu anlıyorsunuz izlerken. Ancak asıl övülecek performans Dafne Keen’e ait. İleride adını sıkça duymamız, birçok filmde başarılarıyla gözümüzün önünde olma ihtimali çok çok yüksek Dafne’nin. Film boyunca Logan ile olan bağının gelişimini çok net gösteriyor bu küçük başarılı oyuncu. Hatta filmin sonlarında sazı da iyice eline alıyor diyebiliriz. Ustalar ustası Patrick Stewart ise minik bir oyunculuk dersi veriyor filmde. Ne büyük bir oyuncu! Son olarak Hugh Jackman ile ilgili şöyle bir şey diyebiliriz, o, Logan karakterini oynamıyor, yaşıyor. Bunu daha başka bir şekilde açıklayamayız. 17 yıldır bu karaktere can veriyor Jackman ve şimdi nefis bir veda gerçekleştiriyor.

Hugh Jackman

Film ile ilgili olarak da öncelikle şunu belirtmeliyiz. Gerçekten bir yol, kaçış hikayesi ve süper kahraman filmlerine bambaşka bir bakış açısı kazandıracak. Her şeyiyle mükemmel diyemeyiz tabii ki, bazı noktalarda neden ki sorusunu soruyorsunuz ama o kısımlar film içinde kayboluyor. Sizin hikayeden kopmanıza izin vermiyor. Bu nedenle aklımız da çok takılmıyor. Biraz kan var filmde, çok sevmiyorsanız öyle sahneler görmeyi problem yaşayabilirsiniz. Özellikle görsel açıdan da çok iyi bir iş çıkmış ortaya. Filmin son bölümündeki orman sahneleri de büyüleyici. Ara hikayeler ve konuyu bizlere aktarış açısından da filmin başarılı olduğunu belirtmeliyiz. Sonuç olarak uzun zaman sonra farklı bir çizgi-roman uyarlaması gördüğümüz için biz çok mutlu olduk.

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6881

The Greates Showman’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Film’de sıfırdan başlayarak Ringling Bros. Ve Barnum & Bailey Circus için bir ekip toplamaya çalışan Barnum’un hikayesi anlatılıyor.

3570

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3504

Logan’ın X-23 Spin-off’u Geliyor

Yılın en başarılı filmlerinden olan Logan'ın spin-off'u için hazırlıklara başlandı.

3847