Spielberg’ün Yeni Filminden Muazzam Kadro

Steven Spielberg yeni filminde Tom Hanks ve Meryl Streep’i bir araya getiriyor.

The Holywood Reporter’ın haberine göre Steven Spielberg yeni filmi The Post’da daha önce de beraber çalıştığı Tom Hanks ve Meryl Streep ile çalışacak. Filmin senaryosunu ise Liz Hannah yazacak.

Washington Post çalışanları Ben Bradlee ve Katharine Graham ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından sızdırılan Pentagon belgelerini yayınlamaya karar verirler. Belgelerle Nixon yönetiminin gizlice savaşı tırmandırdığını ortaya koymaları büyük skandal yaratır. Nixon yönetimi The Post’un bunları yayınlamasını durdurmaya çalışır ve ABD Savunma Bakanı Yardımcısı William Rehnquist davayı Yüksek Mahkemeye sunar. Belgelerin yayınlanabilmesi ve özgür basın kavramının korunabilmesi için gazete ile ordu arasında büyük bir hukuk savaşı başlayacaktır…

Tom Hanks’in en iyi 10 filmi

Ünlü aktör Tom Hanks'in en iyi 10 filmini sizler için derledik.

3504

Leonardo DiCaprio ve Steven Spielberg yeniden bir arada!

Oscar ödüllü usta oyuncu Leonardo DiCaprio ve sinema tarihinin başarılı bilim kurgularına imza atmış olan Steven Spielberg 16 yıl aradan sonra yeniden ortak bir projede yer alacak. 

2937

2 Oscar’lı Tom Hanks “Bios”un vizyon tarihini aldı

Tom Hanks’in başrolünü üstlendiği bilim kurgu filmi “Bios” vizyon tarihine kavuşurken, Hanks’in bu filmde dünyada kalan son adamı canlandıracağı öğrenildi.

2660

The Post Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Steven Spielberg'in yönettiği dram türündeki The Post filminden ilk fragman yayınlandı.

3770