Haftalık gişe verileri açıklandı!

Bu hafta sonu en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 22-24 haziran gişe verileri

Jurassic World: Fallen Kingdom zirvedeki yerini bırakmak istemiyor. J.A.Bayona’nın yönetmenliğini yaptığığ ve Chris Pratt ile Bryce Dallas Howard’ın başrollerinde olduğu film, bu hafta sonu 63 bin 915 işi tarafından izlendi.

Başrollerini Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Rihanna ve Helena Bonham Carter’ın paylaştığı ve kadın karakterlerden oluşan bir ekibin gerçekleştirdiği soygunu anlatan Ocean’s 8, 40 bin 154 kişi tarafından izlenerek listede ikinci sırada yerini aldı.

Üçüncü sırada yer alan Alper Mestçi’nin yönettiği Üç Harfliler serisinin yeni halkası Beddua, 37 bin 720 kişi tarafından izlendi.

Ryan Reynolds’ın başrolünde olduğu Deadpool 2, bu hafta 23 bin 868 kişinin tercihi oldu ve listede kendine dördüncü sıradan yer buldu.

21 bin 124 kişinin izlediği İki Kafadar, Bob’un bir gece ansızın tanıştığı Max’le atıldığı büyük macerayı konu ediniyor.

Kaynak: boxoffice

Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonu en çok hangi filmler izlendi? İşte 27 -29 Temmuz gişe verileri...

1323

Haftanın gişe verileri belli oldu

Otel Transilvanya 3, yaklaşık 105 bin seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye hafta sonu listesine birinci sıradan dahil oldu.

1820

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

2261

Haftasonu gişe verileri belli oldu! Ant Man and the Wasp farka yürüdü!

Yılın en çok beklenen filmlerinden olan MCU'nun yirminci halkası Ant-Man and the Wasp, 6-8 Temmuz haftasonunda sinemalarda en çok izlenen film oldu.

1586