Organize İşler 2’nin çekimleri başladı

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp ve yönettiği Organize İşler'in devam filmi Organize İşler 2'nin çekimleri başladı.

Yılmaz Erdoğan‘ın yazıp yönettiği ve  oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Özgü Namal, Demet Akbağ, Özgü Namal, Altan Erkekli ve Cem Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı 2005 yapımı Organize İşler, vizyona girdiği dönemde oldukça sevilmiş ve 2 milyonun üzerinde seyirci sayısına ulaşarak gişede de başarılı olmuştu.Son iki filmi Ekşi Elmalar ve Tatlım Tatlım’la hem eleştirel manada hem de gişede beklentilerin altında kalan Yılmaz Erdoğan, Organize İşler 2 ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Organize İşler 2’nin Çekimleri Başladı

 

Senarist ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği Organize İşler 2’nin çekimleri bugün itibariyle İstanbul’un Fatih ilçesinde başladı. Oyuncu kadrosunda Erdoğan’la birlikte Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Ekin Türkmen, Mahir İpek, Bensu Soral ve Okan Çabalar gibi isimlerin yer aldığı filmde daha önce iddia edilenin aksine Cem Yılmaz ve Şahan Gökbahar yer almayacak. Özgü Namal, Demet Akbağ ve Altan Erkekli’yle birlikte ismi projeyle anılan Ata Demirer, Organize İşler 2’de yer alacak mı henüz bilemiyoruz.

Görüntü yönetmenliğini 2014’ten bu yana yerli projelerde yer alıp son olarak Ayla ve Arif v 216’nın sinematografisinde imzası bulunan Jean-Paul Seresin‘in üstlendiği filmin çekimlerinin 8 hafta sürmesi planlanıyor. Öte yandan hikâyenin önemli kısımlarında aksiyon sahnelerinin yer alacağı ve bu sahnelere büyük önem veren Erdoğan’ın bu iş için uluslararası başarıya sahip olan Güney Koreli bir ekiple anlaştığı gelen bilgiler arasında.

İsminin Organize İşler 2: Sazan Sarmalı olabileceği söylenen Organize İşler 2, CJ Entertainment Turkey‘in dağıtımcılığında 4 Ocak 2019‘da vizyonda olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Filmloverss

“Organize İşler 2″de kamera arkası yıldız kaynıyor

"Organize İşler 2" çekimleri sürerken, kamera arkası videosu da geldi.

2380

Organize İşler 2’de ayrıntılar belli oluyor

Türk sinemasının en başarılı yapımlarından olan Organize İşler’in devamının çekileceği açıklanmıştı ve başrol için açıklanan ilk ismin Kıvanç Tatlıtuğ olması filmle ilgili beklentileri daha da artırmı

2387

Kıvanç Tatlıtuğ Organize İşler 2’de bambaşka rolle geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ Organize İşler 2'de hayranlarını şaşırtacak bir karakterle geliyor!

2545

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

3521