Haftanın Yeni Filmleri

Şubat’ın ikinci haftasında gösterime giren filmlerden öne çıkan üç yapımı derledik. Her birinin fragmanı dikkat çekici!

  • 41PAYLAŞIM
  • 6874OKUMA

John Wick 2

İlk filmden üç yıl sonra gelen devam filmi John Wick 2’de Keanu Reeves ve Laurence Fishburne Matrix serisinden sonra tekrar bir araya geliyor. Roma’da geçen hikayede kahramanımız beklemediği şekilde kendini bir olayın içinde buluyor ve hayatta kalma mücadelesine başlıyor. Aksiyon sinemasının son yıllardaki başarılı örneklerinden biri olan John Wick’in devam filmi için biletlerinizi almayı unutmayın.

Fifty Shades Darker (Karanlığın Elli Tonu)

Başka bir devam filmi de bu hafta gösterime girdi, Karanlığın Elli Tonu! İlk filmiyle gişede başarıyı yakalayan ancak sinema eleştirmenleri tarafından pek de iyi şeyler duymayan Grinin Elli Tonu filminin devamı hikayede başrolleri yine Jamie Dorman ve Dakota Johnson paylaşıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise James Foley oturuyor.

Swiss Army Man (Çakı Gibi)

Haftanın en aykırı işi ise ülkemizde bir hayli geç gösterime giren Swiss Army Man. Little Miss Sunshine’da pilot olma hayali kuran renk körü rolüyle bizleri kendine hayran eden Paul Dano ve meşhur mu meşhur Harry Potter rolüyle dünyanın en fazla tanınan isimlerinde biri olan Daniel Radcliffe başrolleri paylaşıyor. Yönetmenlik koltuğunu ise Dan Kwan ve Daniel Scheinert paylaşıyor. Bu aykırı işi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

43082

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27906

Victoria & Abdul’den Altyazılı Fragman

Kraliçe Victoria ile Hintli bir katip olan Abdul Karim arasındaki ilginç dostluğu anlatan Victoria & Abdul filminden altyazılı fragman yayınlandı.

29236

Zirve Korsanların

Türkiye'de bu hafta en fazla izlenen film Karayip Korsanları: Salazar'In İntikamı oldu!

22145