Haftanın Yenileri

Beyaz perdeye bu hafta üç yeni film geldi. Özellikle Moonlight ve Split dikkat çeken iki film!

  • 50PAYLAŞIM
  • 8383OKUMA

Moonlight (Ay Işığı)

Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Film ödülünü kazanan ve Oscar Ödülleri için de 8 dalda adaylık elde eden Moonlight haftanın öne çıkan filmi. Genç siyahi bir adamın çocukluk yıllarından yetişkinliğine kadar Miami’de zorlu bir mahallede yaşama tutunma mücadelesini anlatan filmin yönetmeni Barry Jenkins. Ana karakterimizin hayatının 3 ayrı dönemine odaklanan hikayenin yazarı da Jenkins. Başrollerini ise Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson, Janelle Monáe ve Naomie Harris paylaşıyor.

Split (Parçalanmış)

Çoklu kişilik bozukluğu Kevin’ın 23 farklı karaktere büründüğü filmde hikaye Kevin’ın üç genç kız kardeşi kaçırıp evinin bodrumuna hapsetmesiyle gelişiyor. 23 farklı karakteriyle kızlarla farklı ilişkiler kuran Kevin’ın alter egoları arasındaki çarpışması her saniye daha da artar. Kızların evden kaçabilmesi için Kevin’ın iyi niyetli olan karakterlerine ulaşmaları gerekmektedir. Yönetmenlik koltuğunda M.Night Shyamalan’ın oturduğu filmin başrolünde başarılı aktör James McAvoy var.

Recep İvedik 5

Şahan Gökbakar klasik haline getirdiği karakteriyle 5. defa beyaz perdede. Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek ona yardım etmek ister. Şoför İsmet’in son görevini yerine getirmek üzere Nurullah’ı da yanına alarak yola çıkarlar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

Şahan Gökbakar Yeni Tiplemesi Kayhan İle Yine Güldürmeye Geliyor

Şahan, bu sefer Recep İvedik karakterinden vazgeçip Kayhan ile güldürmeye hazırlanıyor.

4193

Atomic Blonde Türkçe Dublajlı Fragmanı

Charlize Theron ve James McAvoy'lu Atomic Blonde filminin Türkçe dublajlı fragmanını kaçırmayın!

22565

Atomic Blonde Filminden Son Fragman Yayınlandı

Universal Pictures'ın yeni yapımı Atomic Blonde filminin son fragmanı yayınlandı.

27528

Atomic Blonde’dan Türkçe Fragman

Universal Pictures'ın yeni yapımı Atomic Blonde'dan Türkçe fragman ve poster geldi.

27790