DC’de Mel Gibson Sesleri

Mel Gibson’ın adı DC’nin ikincisini çekmeye karar verdiği Suicide Squad için yüksek sesle söyleniyor!

DC sinema evreninin geçtiğimiz yıl beyaz perdeyle buluşan son işi Suicide Squad ortalama bir film olarak tarihe adını yazdırdı sanıyoruz. Yani ortalama derken ne demek istiyorsunuz derseniz, film eğlenmek ve zaman geçirmek için izlenebilir bir film olarak geldi. Warner Bros. yönetmen David Ayer’ın işine karışmamış olsaydı ve bu filmin tonunu açalım, biraz da şöyle eğlenceli sahneler koyalım diye dayatmalarda bulunmasaydı belki de oturmuş bir hikaye ve derinlikli karakterler görecektik. Son hali ise bol bol patlamalı, bol bol müzikli ve hızlı hızlı geçen fragmanlar topluluğu gibiydi. Sevmedik demiyoruz ama DC’nin animasyon filmlerini şöyle bir ufak anımsayınca, neler yapabilirlerdi neler diye de iç geçiriyoruz.

Konumuzun özüne dönecek olursak Warner Bros. ve DCSuicide Squad 2” için kolları sıvadı. Gişede eleştirilere rağmen istenilen seviyeleri gören bu çatlak anti kahramanlar filmi için yönetmen adayı da sanki anti kahraman gibi biri. Mel Gibson gerçekten biraz öyle biri. David Ayer’ın Gotham City Sirens filmini yöneteceğini düşününce bu konudaki haberlerin doğru olmaması için bir sebep göremiyoruz.

Mel Gibson’ın son olarak yönettiği The Hacksaw Ridge filmi Oscar’da 6 dalda adaylık aldı. Şuan kariyeri tekrar yükselişe geçen ismin DC evrenine yönetmen olarak dahil olup olmayacağını göreceğiz!

DC’nin en neşeli kahramanı Shazam’dan ilk görüntü geldi

Zachary Levi'nin hayat verdiği karakterden ilk görüntü geldi

3063

Joker filmi Batman ile bağlantılı olacak mı?

Todd Phillips'in yönettiği, Martin Scorsese tarafından prodüktörlüğü yapılacak olan Joker filmi büyük bir merakla bekleniyor

5481

Mel Gibson’ın ‘Tutku: Hz. İsa’nın Çilesi 2’ İle Devam Ediyor

Vizyona girdiği 2004 yılında dünya çapında tartışmalara sebep olan Mel Gibson filmi The Passion of the Christ (Tutku: Hz. İsa'nın Çilesi)’nin devam halkası The Resurrection üzerindeki çalışmalar sürüy

5096

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3616