Halle Berry’li Anne Vizyonda

Halle Berry'li Kidnap(Anne) bugün gösterime girdi.

  • 143PAYLAŞIM
  • 23954OKUMA

Daha önce Pusher ile karşımıza çıkan İspanyol yönetmen Luis Prieto‘nun yönetmen koltuğunda oturduğu dram türü yapımda Halle Berry’ye başrolde Robert Walker Branchaud, Dana Gourrier ve Lew Temple eşlik ediyor. Filmin kadrosunda ayrıca Christopher Berry , Malea Rose, Justin Lebrun, Ritchie Montgomery ve Sage Correa da yer alıyor. Filmin senaryosunu ise Knate Gwaltney kaleme aldı.

Kidnap(Anne) Filminin Fragmanı

 

Kidnap(Anne) Filminin Konusu

“Karla Mcoy, oğlu Frankie ile keyifli zaman geçirmek dileğiyle onu parka getirir. Sürekli birbirleriyle iletişim kuran ikili bir anda çocuğun ortadan kaybolmasıyla birbirlerinden koparlar. Panik içinde oğlunu arayan Karla Mcoy, kaçırılan oğlunun kaderini başkasının ellerine bırakmamakta kararlıdır.”

Kidnap(Anne) Vizyon Tarihi

Anne bu 4 Ağustos’ta vizyonda olacak.

Halle Berry John Wick’in kadrosuna katıldı

Başarılı oyuncu Keanu Reeves'i bir kez daha intikam peşindeki tetikçi olarak göreceğimiz devam halkasına Oscar ödüllü Halle Berry de katıldı.

2919

Halle Berry Kidnap İle Geliyor

Uzun yıllardır beyaz perdede başka başka rollerle karşımıza çıkan Halle Berry’i bu defa çocuğunu arayan bir anne olarak izleyeceğiz.

26128

İyi Bir Fragman İzlemek İster Misiniz?

Başrollerini Colin Firth ile Taron Egerton’un paylaştığı Kingsman: Altın Çember filminden aksiyon dolu yeni fragman geldi.

16947