Han Solo Filminden Droidler Göründü

Yönetmen Ron Howard Han Solo filminden görseller paylaşmaya devam ediyor.

Han Solo’nun gençlik yıllarına odaklanacak olan Star Wars filminin yönetmenlik koltuğunda oturan ve daha önce The Lego Movie ile karşımıza çıkan Phil Lord ve Christopher Miller ikilisinin filmin yönetmenliğinden ayrılması sonrası filmin dümenine Ron Howard’ın geçtiği Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy tarafından açıklanmıştı. İkili ile filmin yapımcıları ve stüdyo arasında olan farklı bakış açılarından dolayı bu ayrılığın olduğu bilgisi verilmişti. Ve Ron Howard resmi olarak çekimlere başladığını kendi Twitter hesabından duyurmuştu.

Filmin başrolünde, Han Solo karakterini canlandıracak olan Alden Ehrenreich var. Başarılı aktör Woody Harrelson, Han Solo’nun akıl hocası olarak filmde yer alacak. Game of Thrones ile kariyerini üst seviyeye çıkaran Emilia Clarke da kadroda yer alıyor.

Filmin yönetmeni Ron Howard çekimlerden kareler ve görseller paylaşmaya devam ediyor. Daha önce de filmden görseller paylaşan yönetmen şimdi de bir Droid ile fotoğrafını paylaştı.

İşte O Paylaşım

 

Han Solo, açılışını $83,3 milyonla gişenin birinci sırasında gerçekleştirdi

Star Wars evreninde geçen ikinci spin-off film Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, vizyondaki ilk üç gününde beklentilerin altında kalarak $83,3 milyon hasılat elde etti.

2464

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

4029

Han Solo Filminin Resmi Adı Açıklandı

Lucasfilm Han Solo hikayesini anlatacak olan yeni Star Wars filminin adını açıkladı.

3073

Han Solo’dan Paylaşımlar Gelmeye Devam Ediyor

Han Solo filminin setinden gelen paylaşımlar son sürat devam ediyor.

25736