Harley Quinn Televizyon Dünyasına Uyarlanıyor

Sevilen karakter Harley Quinn'in, animasyon dizisi için çalışmalara başlandı.

  • 17PAYLAŞIM
  • 2744OKUMA
harley-quinn

Suicide Squad’ın kraliçesi Harley Quinn kendi televizyon serisine kavuşuyor. Sevilen karakterin maceralarını ele alan animasyon türündeki dizi için DC dijital servisi her biri yarım saatten oluşan 26 bölümün siparişini verdi.

Yetişkinlere yönelik tasarlanan aksiyon-komedi türündeki animasyonun senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını Justin Halpern, Patrick Schumacker ve Dean Lorey üstlenirken, seride Harley Quinn’i kimin seslendireceği henüz belli değil ancak yapımcı şirket Warner Bros. gözünü, filmdeki performansıyla karakterle bütünleşen Margot Robbie’ye dikmiş durumda.

Harley Quinn, Warner Bros.’un yönettiği yeni DC dijtal platformunun yeşil ışık yaktığı üçüncü seri oldu. Diğerleri yapımı merakla beklenen Titans ve Young Justice projeleri olmuştu.

Harley Quinn filminin yönetmeni belli oldu!

Warner Bros. ve DC'nin adı henüz belli olmayan Harley Quinnfilminin yönetmenliği için seçtiği isim Dead Pigs filmiyle Sundance Film Festivali'nde Jüri Özel Ödülü'ne layık görülen Cathy Yan oldu.

2720

DC Sinematik Evreni’nin Yapım Aşamasındaki Filmler

DC Sinematik Evreni'nin yapım aşamasındaki 19 filmine biraz yakından bakalım isterseniz.

3927

DC Hayranlarına Müjde: Harley Quinn Filmi Geliyor!

The Hollywood Reporter, Harley Quinn filmi konusunda müjde verdi! THR’nin haberine göre; Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer, Gotham City Sirens filminde Harley Quinn karakterinin üzerin

4403