HBO’dan Game of Thrones’lu yeni sezon tanıtımı 

HBO, yeni televizyon sezonu öncesi bu sezon yayınlayacağı dizilerle hazırladığı fragmanı paylaştı.

Fragmanda Game of Thrones sahneleri de yer alıyor. Büyük bir finalle hikayeyi noktalayacak Game of Thrones 8. sezon için bekleyişimiz devam ederken, HBO yeni televizyon sezonu öncesi kısa bir fragman paylaştı. Yeni sezona hazırlık yapan kanalın yaklaşık 2 dakika süren videosunda Game of Thrones’dan True Detective’e kadar bu sezonun beklenen dizileri yer alıyor. Ancak tahmin edersiniz ki hazırlanan kolaj hemen hiç bir bilgi içermiyor. Geçmiş yıllarda da benzer fragmanlar hazırlayan HBO, öne çıkan sahneleri 7. sezondan seçerken; aralarda çok kısa görünen bazı sahnelerin ise hangi sezondan geldiğini anlamak zorlaşıyor.

Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Fragmanda gösterilen yeni sahnelerden biri ise Sansa ve Jon’un sarılma sahnesi. Geçmiş bölümlerden gibi görünse de yeni sezondan olduğuna inandığımız bu sahnede Sansa’nın yüzündeki şaşkınlık görülebiliyor. Daenerys Targaryen’i beklemeyen Sansa’nın yeni sezonda buna tepkisi merak konusuyken bildiğiniz gibi Bran Stark’ın da Jon Snow’a söyleyecekleri bulunuyor. Bunun dışında 7. sezonun en önemli anlarını barındıran fragmanda Cersei ile görüşmeyi, Daenerys’in acımasız kararlarını ve Jon Snow’la gelecek savaş için konuşmasını görüyoruz. Yeni sezonun 2019’un ilk yarısında yayınlanacağı açıklanmıştı ancak hala net bir yayın tarihi bulunmuyor. Dizinin Emmy Ödülleri’ne aday olabilmesi için ağırlıklı olarak 31 Mayıs 2019’dan önce yayınlanması gerekiyor. Ancak durum bu şekilde olmayacak gibi. Görsel efekt yönetmeni Joe Bauer’ın verdiği röportaja göre diziyi en iyi ihtimalle Mayıs 2019 sonrası izleyebileceğiz gibi görünüyor.

 

Kaynak: Log

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2436

Westworld 3. sezon onayını aldı

Emmy ödüllü HBO dizisi Westworld, Nisan ayının sonunda prömiyerini yapmasının ardından üçüncü sezonun onayını aldı.

2636

Succession’ın fragmanı yayınlandı

HBO'nun yeni dizisi Succession’ın fragmanı paylaşıldı

2517

Fahrenheit 451’in prömiyer tarihi belli oldu

HBO'nun merakla beklenen filmi Fahrenheit 451, 19 Mayıs’ta yayınlanacak

2870