Hızlı ve Öfkeli Vizyonda

Hızlı ve Öfkeli serisi sekizinci filmiyle vizyonda, bu aksiyon dolu filmi kaçırmayın!

  • 127PAYLAŞIM
  • 21256OKUMA

Dünya sinema tarihinin en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli yeni filmiyle vizyona girdi. Daha önceki 7 filmiyle de gişede çok başarılı olan ve aksiyon dolu sahneleriyle belli bir kemik izleyicisini yakalayan Hızlı ve Öfkeli’nin bu filminde de aksiyon dolu bir macera sizleri bekliyor.

Chris Morgan’ın senaristliğini yaptığı ve F. Gary Gray tarafından yönetilen filmin başrollerinde Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Elsa Pataky, Chris Ludacris Bridges ve Kurt Russell bulunurken; sekizinci filmde bu güçlü kadroya bir de Oscar’lı ünlü oyuncular Charlize Theron ve Hellen Mirren katılıyor.

 

“Tüm zamanların en popüler film serisi Hızlı ve Öfkeli, dünya çapında 1 milyar dolar gişe yapan ve en büyük altıncı film olan Hızlı ve Öfkeli 7’nin ardından Hızlı ve Öfkeli 8 ile devam ediyor. Dom ve Letty balayındadır ve Brian ile Mia da emekli olmuştur. Ekibin geri kalanı temize çıkınca, dünya turu yapan ekip normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın (Oscar ödüllü Charlize Theron) Dom’u kandırarak suça ve yakınlarının ihanetine sürüklediğinde, ekip daha önce karşılaşmadığı bir sınavla yüzleşecektir.”

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

41062

“Hızlı ve Öfkeli” Spin-off filmi “Hobbs and Shaw”un çekimleri başladı!

Dwayne Johnson ve Jason Statham'ı tekrar buluşturan "Hobbs and Shaw"un çekimlerine başlandı

3056

Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonunun en çok izlenen filmleri hangileri oldu? İşte 10-12 Ağustos gişe verileri...

2510

Dwayne Johnson ‘Gökdelen’de ölümle yüzleşiyor

Hollywood’un son yıllardaki box office canavarı Dwayne Johnson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Gökdelen”in son fragmanı yayınlandı.

3136