İkimizin Yerine filminin ilk fragmanı yayınlandı

  Ödüllü tasarımcı Arda Aktaş’ın tasarladığı afiş için ikili birbirinden romantik pozlar verdi. Sarıkaya’nın küçük bir kasabada büyümüş Çiçek karakterini, İşler’in ise genç kızın hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı canlandırdığı film, 21 Ekim’de vizyona girecek. Konusu: Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada büyümüş, tüm ayrıntılarıyla sürekli kendini tekrarlayan hayatına dair cevaplayamadığı soruları olan Çiçek […]

  • 24PAYLAŞIM
  • 3997OKUMA

 

Ödüllü tasarımcı Arda Aktaş’ın tasarladığı afiş için ikili birbirinden romantik pozlar verdi. Sarıkaya’nın küçük bir kasabada büyümüş Çiçek karakterini, İşler’in ise genç kızın hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı canlandırdığı film, 21 Ekim’de vizyona girecek.

ikimizin_yerine_afis

Konusu:

Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada büyümüş, tüm ayrıntılarıyla sürekli kendini tekrarlayan hayatına dair cevaplayamadığı soruları olan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek’in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı canlandırıyor.

Kaybedenler Kulübü Yolda ile Seri Devam Ediyor

Yedi yıl sonra gelen devam filmi "Kaybedenler Kulübü Yolda"dan ilk afiş yayınlandı.

3591

Fi Dizisi Dünya Çapında Filmlerle Yarışmaya Hazırlanıyor

Fi dizisi uluslararası arenada adını duyurmak için gün sayıyor! Ay Yapım'ın başarılı projesi Fi, C21'in Uluslararası Drama Ödülleri'nde aday gösterildi.

3623

Kaybedenler Kulübü Yolda Geliyor

2011 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayarak yüksek bir gişe rakamı elde eden Kaybedenler Kulübü filminin devamı niteliğindeki Kaybedenler Kulübü Yolda'nın çekimleri ekim ayının ilk haftasınd

3913

Blue’dan Fragman Geldi

Yavuz Çetin ve Kerim Çaplı’nın efsane grubu Blue Blues Band’in hikayesini anlatan "Blue" filminin fragmanı yayınlandı.

18354