İlk Bakış: Shane Black’in Yönettiği Predator

Oyuncu kadrosunda Boyd Holbrook, Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key gibi isimlerin yer aldığı, Shane Black’in yönettiği Predator’dan ilk görsel yayınlandı.

Özel bir arama kurtarma timinin yaşadıkları biribirinden ilginç olayları anlatan 1987 yapımı Predator, özel efektleri ve sinematografisi sayesinde dönemin önde gelen yapımlarından biri olarak hafızalara kazınmıştı.

Kiss Kiss Bang Bang, Iron Man 3, The Nice Guys gibi yapımlara imza atan Shane Black‘in yönetmenliğini üstlendiği The Predator; 1987 yapımı bilimkurgu filminin devamı niteliğinde hazırlanan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Black’in uzun süredir üzerinde çalıştığı film önümüzdeki günlerde vizyona girecekken fragmanın yolda olduğunu müjdeleyen ilk görsel yayınlandı.

 

 

Shane Black’in Yönettiği Predator 14 Eylül’de Vizyonda Olacak

Senaryosunu Shane Black ile Fred Dekker’ın yazdığı Predator’un oyuncu kadrosunda ise Boyd Holbrook, Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Thomas Jane, Alfie Allen ve Edward James Olmos gibi isimler yer alıyor.

Predator, ülkemizde 14 Eylül’de vizyonda olacak. Filmin ilk tanıtım fragmanı ya da fragmanının da elinin kulağında olduğunu söylemek mümkün.

Efsane yönetmen Shane Black yeni filmi The Predator’den ilk fragman geldi

Daha önce Iron Man 3, The Nice Guys, Kiss Kiss Bang Bang gibi filmerin yönetmenliğini yapan Shane Black’in yeni filmi The Predator‘dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

2254