Stranger Things’in 3. sezonundan harika detaylar

80'lerin büyülü dünyasını bizlere yaşatan Stranger Things’in dizisinin yapımcılarından Shawn Leny, dizinin yeni sezonuyla ilgili bazı akılda kalıcı detaylar verdi.

80’lerin o büyülü dünyasını bize yeniden yaşatan Stranger Things, yayınlandığı günden bu yana büyük ses getirdi. Aynı zamanda 80’lerin kültleşen bilimkurgu filmlerine yaptığı göndermelerle adından söz ettiren dizi; Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin gibi genç oyuncuların başarılı performanslarıyla da farkını ortaya koymuştu.

3. sezondan yeni detaylar ortaya çıktı

Öte yandan geçtiğimiz günlerde dizi ekibi PaleyFest’e katılırken yapımcı Shawn Leny de yeni sezonla ilgili ayrıntılar vermiş. 3. sezonun 2. sezondan 1 sene sonra, yani 1985 Yazı’nda geçeceğini söyleyen Leny; yeni sezonda Eleven, Mike, Lucas ve Max’in çift olarak karşımıza çıkacağını ve bunun yanı sıra Joe Keery tarafından canlandırılan Steve Harrington ve dolayısıyla Dad Steve’i yeni sezonda daha da fazla göreceğimizi sözlerine eklemiş.

Çekimlerine yakın zamanda başlanılacak 3. sezonda 1985 yapımı Back to the Future’dan pek çok referansın yer alacağını söyleyen yapımcı, senaryoyu henüz çocuk oyuncuların okumadığını da dile getirmiş.

Halihazırda 2019’da geleceğini bildiğimiz Stranger Things’in 3. sezonu 8 bölümden oluşacak. Öte yandan daha önce de açıklandığı gibi dizinin yeni sezonunda dör yeni karakter olacak: 80’li yılların tipik, pürüzsüz konuşan Amerikan siyasetçileri örnek alınarak olarak tasarlanan Belediye Başkanı Larry Kline, ahlaki olarak yozlaşmış bir haber muhabiri olan Bruce, yetmişli yaşlarında oldukça sevimli bir yaşlı kadın olan Patricia Brown ile Hawkins kasabasındaki gizli sırları öğrenene kadar işinden oldukça sıkkın olan, Maya Thurman-Hawke‘ın hayat vereceği Robin. Ek olarak yeni sezonda Lucas’ın kardeşi Erica’nın da dizide yer alacağını belirtelim.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Stranger Things 3. sezondan teaser geldi

Netflix, merakla beklenen Stranger Things'in üçüncü sezon hazırlıklarının başladığını özel bir videoyla paylaştı

1635

Stranger Things 2’den Sadettin Teksoy’lu tanıtım

Stranger Things 2, bugün (27 Ekim 2017) itibariyle Netflix’te. Daha önce Barış Manço ile tanıtımı yapılan diziye şimdi de Saadettin Teksoy’un olduğu bir tanıtım videosu yayınladı.

2632

Spotify’da Hangi Stranger Things Karakterisiniz?

Netflix, spotify üzerinden fenomen dizi Stranger Things’de hangi karaktere benzediğinizi bulmanız için interaktif bir deneyim oluşturdu.

2790

Stranger Things’in 2. Sezon Fragmanında Barış Manço Sürprizi

Netflix Türkiye, Stranger Things dizisinin ikinci sezon duyurusunu Barış Manço’nun “Dönence” şarkısıyla yaptı.

2678