It Comes At Night’tan Fragman

Kıyamet sonrası korku filmi It Comes At Night'tın vizyonu öncesinde son fragman yayınlandı.

Daha önce sadece bir film yöneten Trey Edward Shults’un yönetmenlik koltuğunu üstlendiği kıyamet sonrası korku filmi It Comes At Night‘tın vizyonu öncesinde son fragman yayınlandı.

Filmin başrollerinde Joel Edgerton, Kelvin Harrison Jr., Carmen Ejogo, Christopher Abbott ve Riley Keough yer alıyor. Senaryosunu da yönetmenin üstlendiği film Overlook Film Festivali’nde de yar almıştı.

 

“Film, ailesini evin dışındaki şeytani bir varlıktan korumaya çalışan bir babanın hikayesini anlatıyor. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde babanın kararlılığı genç bir ailenin eve sığınmak istemesiyle sarsılıyor.

Film Amerika’da 9 Haziran’da vizyona girecek.

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

49123

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

5534

Sherlock devam edecek mi? Freeman açıkladı

Sherlock Holmes’un modern uyarlaması Sherlock'un yeni sezon çalışmaları belirsizliğini koruyor

5933

45-25 Kusursuz Cinayet filminden yeni fragman

Biray Dalkıran'ın yönetmenliğini üstlendiği polisiye türünde, seri cinayetlerin araştırılmasını anlatan "45-25 Kusursuz Cinayet" filminden yeni fragman geldi.

6248