Baby Driver’dan Uluslararası Fragman

Edgar Wright’ın aynı zamanda senaryosunu da yazdığı Baby Driver filminden uluslararası fragman geldi.

İlk fragmanıyla beklentileri yükselten ve ikinci fragmanı ile iyice heyecanlandığımız Baby Driver filminden yeni ve yine hareketli, uluslararası fragman yayınlandı.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Scott Pilgrim vs. the World ile bambaşka bir filme imza atmış olan, Hot Fuzz ile mizah açısından yine özgün bir işin ortaya çıkmış olmasını sağlayan Edgar Wright oturuyor. Film, özellikle kadrosuyla da gerçekten merakla beklediğimiz yapımlardan biri durumunda. Başrollerini Jamie Foxx, Ansel Elgort ve Lily James’in paylaştığı filmde aynı zamanda Kevin Spacey, Jon Hamm, Eiza Gonzalez ve Jon Bernthal da yer alıyor. Filmde Red Hot Chilli Papers‘ın bas gitaristi Flea da bulunuyor..

 

“Baby Driver bizi ilginç bir konu ile karşılıyor olacak. Deneyimli sürücü genç Baby, temiz yüzü nedeniyle bu lakabı almıştır. Hırsızlık yapan kişilerin kaçışında onlara destek sağlayan Baby bir gün bir suç örgütü ile çalışmak zorunda kalacak ve başarısız olma ihtimali çok yüksek bir hırsızlık olayının içinde yer alacaktır. İşler ters gittiğinde ise kaçmak zorunda kalacaktır.”

Baby Driver 30 Haziran 2017 tarihinde vizyonda olacak.

Baby Driver’dan Yeni Fragman

Edgar Wright’ın aynı zamanda senaryosunu da yazdığı Baby Driver filminden yeni bir fragman geldi.

19985

Edgar Wright Baby Driver İle Karşımızda

Edgar Wright’ın son filmi Baby Driver’dan fragman yayınlandı. Filmin kadrosu da ekstra motive edici!

38745