İyi Bir Fragman İzlemek İster Misiniz?

Başrollerini Colin Firth ile Taron Egerton’un paylaştığı Kingsman: Altın Çember filminden aksiyon dolu yeni fragman geldi.

Asi genç Eggsy olarak ilk filmde karşımıza çıkan Taron Egerton ile centilmen eğitmen ve ajan Harry olarak tanıdığımız Colin Firth‘ü tekrar başrollerinde izleyeceğimiz  Kingsman: Altın Çember filminde Mark Strong da Merlin rolüyle geri dönüyor. Eggsy’ye ajanların teknoloji uzmanı Ginger rolünde Halle Berry eşlik ederken, Pedro Pascal Jack rolünde bir ajan olarak karşımıza çıkacak. Filmin kötüsü olan Poppy isimli karakteri oyuncu Julianne Moore canlandırıyor. Channing Tatum devlet için çalışan gizli bir ajanı ve Jeff Bridges da ajanların yeni lideri olan Champagne adında bir karaktere hayat veriyor.

 

Kick Ass’in yaratıcılarından Matthew Vaughn‘un senaryosunu ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi bir kez daha üstleneceği yıldız oyunculardan oluşan devam halkasında, Eggsy ve ajan Jack, Poppy’yi durdurmak için güç birliği yapacak. Kadrosuna 6 Grammy ödülünün yanı sıra Oscar ve Altın Küre ödüllerini de kucaklamış olan ünlü müzisyen Elton John ve eski futbolcu Vinnie Jones‘u da katan devam halkası 29 Eylül 2017 tarihinde Türkiye’de vizyonda olacak.

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

2933

Halle Berry John Wick’in kadrosuna katıldı

Başarılı oyuncu Keanu Reeves'i bir kez daha intikam peşindeki tetikçi olarak göreceğimiz devam halkasına Oscar ödüllü Halle Berry de katıldı.

2706

Arabistan’da 35 yıllık yasak kalkıyor! Sinema halka açıldı

Suudi Arabistan’da 35 yıllık yasaktan sonra halka açık sinemada yayınlanacak ilk film Marvel'dan geliyor.

2454

Oscar Kadrolu The Mercy Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

9 Şubat 2018’de vizyona girecek olan ve gerçek bir hayat öyküsünden uyarlanan The Mercy’den ilk fragman yayınlandı.

2828