Jeff Goldblum Geri Dönüyor

Jeff Goldblum Jurassic World'ün devam filminde Dr. Ian Malcolm rolüyle yeniden serinin tutkunlarının karşısına çıkacak.

Yönetmenlik koltuğunda Juan Antonio Bayona’nın oturduğu Jurassic World 2’nin kadrosuna tanıdığımız ve orjinal serinin de önemli karakterlerinden Dr. Ian Malcolm dahil oldu. Jeff Goldblum‘un canlandırdığı karakteri yeniden görecek olmak hakikaten güzel bir haber.

Jurassic World’ün ilk filmi beklentileri karşılayarak gişede başarılı olmuştu. Başrollerini Guardians of the Galaxy’den tanıdığımız Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard ikinci filmde de başrolleri paylaşıyor olacak. Ayrıca kadroda James Cromwell, Ted Levine, Toby Jones yer alıyor.

Filmin senaryosunu yazan ve Jurassic World filminin de yönetmeni olan Colin Trevorrow film ile ilgili olarak açıklamalarda da bulunmuştu…

“İkinci filmin daha da fazla korkutucu olacağını söyleyebilirim. Filmin tasarımları için sıfırdan hazırlıklar yapıyoruz. Hikayeyi daha iyi bir tamamlasın diye çalışıyoruz. J.A. Bayona’nın bu filmi en iyi şekilde yönetmesi için çok baskı yapıyorum. Bence onun yetenekleri ile yeni film muhteşem olabilir.”

Filmin gösterim tarihi ise 8 Haziran 2018.

Jurassic World: Fallen Kingdom’dan yeni poster

Merakla beklenen Jurassic World: Fallen Kingdom'dan yeni bir poster paylaşıldı

2485

Jurassic World: Fallen Kingdom’dan yeni tanıtım

Christ Pratt ile Bryce Dallas Howard'ın başrollerinde yer aldığı Jurassic World: Fallen Kingdom (Yıkılmış Krallık)'dan yeni tanıtım videosu geldi

2730

Jurassic World’un Devam Filmi İçin Hazırlıklar Devam Ediyor.

Jurassic World'ün devam filmi Jurassic World: Fallen Kingdom (Yıkılmış Krallık)'dan özel görüntüler yayınlandı.

5597

Jurassic World’ün Devam Filminden Türkçe Poster

Yönetmenlik koltuğunda Juan Antonio Bayoma’nın oturduğu Jurassic World 2 filminden Türkçe poster yayınlandı.

29477