Jackie Filmine Yeni Fragman Geldi

Natalie Portman 'ın Başrolünde Jackie Kennedy'i canlandıracağı politik-drama filmin yeni fragman geldi. Eski Amerika First Lady'si sanat ve tarih eserlerini korumak için verdiği mücadelesi, kişisel yaşam tarzı ve şıklığı ile Başkan Kennedyni suikast sonucu hayatını kaybetmesi sonucunda yaşanan olayları ele alır ve Jackie Kennedy'nin bu trajik durumla mücadelisini göreceğiz.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3497OKUMA

Natalie Portman ‘ın Başrolünde Jackie Kennedy’i canlandıracağı politik-drama filmin yeni fragman geldi. Eski Amerika First Lady’si sanat ve tarih eserlerini korumak için verdiği mücadelesi, kişisel yaşam tarzı ve şıklığı ile Başkan Kennedyni suikast sonucu hayatını kaybetmesi sonucunda yaşanan olayları ele alır ve Jackie Kennedy’nin bu trajik durumla mücadelisini göreceğiz.

Filmde Natalie Portman’a eşlik edecek Greta Gerwig, John Hurt ve Max Casella gibi oyuncular bulunuyor. Proje 2010 yılında Darren Aronofsky ve Rachel Weisz tarafından üstlenilmiş ancak ayrılmalarının ardından rafa kaldırılmıştı. Yönetmen koltuğunda Pablo Larrain yer aldığı film vizyona 2 Aralık 2016 Amerika’da vizyona girecek.

jackie_kennedy

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3619

Patti Smith’li “Song To Song”

Terrence Malick’in yeni filmi Song To Song’tan Patti Smith’li teaser yayınlandı.

44583