Yeni Batman Filminin Adı Ne Oldu?

Batman v Superman filmi ile Batman yine aramıza dönmüştü. DC ‘nin Marvel’ın başarısının ardından Batman kozunu tekrar ortaya koyması ile Christian Bale başarısı ardından Batman rolünü bu sefer ise Ben Affleck üstlendi. Ben Affleck ismi çok eleştiriler alsada Batman v Superman ‘de oldukça başarılı bir Batman grafiği çizen usta oyuncu Ben Affleck ile Solo Batman filmleri […]

  • 21PAYLAŞIM
  • 3472OKUMA

Batman v Superman filmi ile Batman yine aramıza dönmüştü. DC ‘nin Marvel’ın başarısının ardından Batman kozunu tekrar ortaya koyması ile Christian Bale başarısı ardından Batman rolünü bu sefer ise Ben Affleck üstlendi.

Ben Affleck ismi çok eleştiriler alsada Batman v Superman ‘de oldukça başarılı bir Batman grafiği çizen usta oyuncu Ben Affleck ile Solo Batman filmleri geleceği duyurulmuş. Ben Affleck yazıp, yöneten ve başrölünde olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yeni Batman filminin muhtemel adını açıkladı; The Batman!

Kötü adam karakteri olarak da Deathstroke karakterini göreceğiz. Deathstroke 40 yaşındaki ünlü aktör Joe Manganiello tarafından canlandırılacak. Filmde ayrıca usta oyuncular J.K. Simmons ve Jeremy Irons da yer alacak.

 

DC’nin en neşeli kahramanı Shazam’dan ilk görüntü geldi

Zachary Levi'nin hayat verdiği karakterden ilk görüntü geldi

3024

Joker filmi Batman ile bağlantılı olacak mı?

Todd Phillips'in yönettiği, Martin Scorsese tarafından prodüktörlüğü yapılacak olan Joker filmi büyük bir merakla bekleniyor

5390

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3595

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4697