Jake Gyllenhaal Örümcek-Adam’a katılıyor mu?

Jake Gyllenhaal'un "Spider-Man 2" filminde rol alacağı iddia ediliyor.

Jake Gyllenhaal sıradaki Spider-Man filminde kötü adam olacak. The Sun’da yer alan habere göre, ünlü oyuncu Gyllenhaal ile Mysterio rolü için anlaşma sağlandı.

İlk ortaya çıkışı 1964 tarihli çizgi roman “The Amazing Spider-Man”in 13. sayısında gerçekleşen Mysterio, Spider-Man evreninin en karizmatik ve dikkat çekici kötülerinden biriydi. Marvel Sinematik Evreni’nin yeni kötü adamı olacak olan karaktere 37 yaşındaki Gyllenhaal’un hayat vereceği henüz kesinleşmese de, rol için Ryan Gosling ile Gyllenhaal arasında kalındığı, ancak Gosling’in yoğun programı sebebiyle projeyi geri çevirdiği iddia edildi.

Çizgi romanda ilk boy gösteren Mysterio, büyük bir Hollywood stüdyosu için çalışan özel efekt uzmanı ve dublör Quentin Beck’ti. Beck, zengin ve ünlü bir aktör olma isteğini yerine getirmedikten sonra, uzmanlıklarını suç yaşamında kullanmaya başlamıştı. Özgünden beri karakterin üç farklı enkarnasyonu oldu.

“Avengers: Infinity War”un bitiminin dakikalar sonrasından başlayacak olan devam halkasının henüz resmi bir adı yok. “Örümcek-Adam: Eve Dönüş” ile Marvel evrenindeki ilk solo filmine kavuşan 21 yaşındaki Tom Holland’ın bir kez daha süper kahraman kostümünü giyeceği devam halkasının çekimleri Haziran’da Londra’da başlayacak.

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3595

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4697

Süper Kahraman Filmlerinde Hiç Farketmediğiniz 10 Detay

Sadece küçük detayları yakalayanların bulabildiği süper kahraman filmlerinden 15 ayrıntı, aklınızı alabilir!

3364

Tom Holland Nasıl Örümcek Adam Oldu?

Örümcek Adam rolüyle övgü alan Tom Holland'ın rol için girdiği seçmelerdeki görüntüleri yayınlandı.

13451