James Gunn: Vol. 3’de Gelecek

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn serinin üçüncü filmini de yöneteceğini açıkladı.

  • 99PAYLAŞIM
  • 16485OKUMA

Marvel Sinema Evreni’nin en dikkat çeken yapımlarından biri olmayı başaran Guardians of the Galaxy’nin devam filmi 28 Nisan’da bizlerle buluşacak. Bizim beklentimiz yine eğlenceli ve hareketli bir film olacağı yönünde. Ancak asıl haber Guardians of the Galaxy Vol. 2 daha gösterime girmeden serinin geleceği hakkında çok önemli bilgiler geldi. Serini üçüncü filminin de olacağı ve filmin yönetmenliğini yine James Gunn‘ın yapacağını, senaryosunu da yazacağını yönetmenin kendisinden öğrenmiş olduk. İlk filmden sonra bir çok insanın sevdiği serinin ikinci film bakalım nasıl bir gişe başarısı yakalayacak.

Serinin yeni gösterime girecek olan filminde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn yine karşımıza çıkacak. Groot rolündeki Vin Diesel ve Rocket Racoon rolündeki Bradley Cooper da sesleriyle ekiple yola devam ediyor. Ayrıca kadroya katılan usta aktör Kurt Russell‘ın da performansını ve canlandırdığı Ego karakterini çok merak ediyoruz. Filmin yönetmeni ise ilk filmi de yöneten James Gunn.

İkinci filmin son fragmanına buradan ulaşabilirsiniz…

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

53624

Once Upon A Time In Hollywood’dan ilk fotoğraf Dicaprio’dan geldi

Leonardo Dicaprio, Charles Manson cinayetini anlatacak olan Once Upon A Time In Hollywood filminden ilk kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

3805

Bradley Cooper’ın yeni projesi belli oldu

Clint Eastwood'un kadrosunda yer aldığı The Mule filmi için Bradley Cooper ile görüşmelere başlandı. 2014 yapımı American Sniper filminde beraber olan ikili yeni film için tekrar bir araya gelebilir.

2282

“Yeni Nesil Ajan” serisi artık Vin Diesel’in!

Vin Diesel başrolü olduğu "Yeni Nesil Ajan" serisinin haklarını satın aldı.

2968