Kapan’dan Bir Altyazılı Tanıtım Daha

21 Nisan'da gösterime girecek olan gerilim filmi Kapan'dan bir altyazılı kısa tanıtım videosu daha geldi

Yönetmen koltuğunda Key & Peele dizisiyle tanıdığımız komedi yönüyle bildiğimiz Jordan Peele oturuyor. Komedi yönüyle bilinen bir sanatçının ilk yönetmenlik deneyimi olarak bir gerilim filmini çekmesi ve filmin düşük bütçesine rağmen dünya çapında toplamda 167,1 milyon dolar gişe yapmış olması gerçekten büyük bir başarı.

Başrolünde Daniel Kaluuya‘nın yer aldığı filmin kadrosunda Allison Williams, Catherine Keener ve Bradley Whitford da yer alıyor. Filmin yapımcılığını ve senaryosunu da Peele üstleniyor. Jason Blum‘un da yapımcıları arasında yer aldığı filmin görüntü yönetmenliğini ise Toby Oliver üstleniyor.

 

“Chris sevgilisi Rose ile mutlu bir ilişkisi vardır. Rose, Chris’i ailesi ile tanıştırmak için davette bulunur. Sevgilisinin ailesinde bir tuhaflık olduğunu sezen Chris bir süre sonra orada kalmakta olan siyahi insanların kaybolduğunu öğrenir. Bunun üzerine tuz biber olan şey ise başka bir siyahi adamın kendisine iş işten geçmeden gitmesi yönündeki uyarısı olur. Chris bir şeylerin ters gittiğini sezmeye başladığında kurtulması sandığından çok daha zor olacaktır.”

Film Türkiye’de 21 Nisan‘da vizyonda olacak.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

2895

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3658

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

2986

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

2975