Jennifer Garner başrollü “Peppermint”ten poster yayınlandı

Sevilen oyuncu Jennifer Garner'in başrolünü oynadığı "Peppermint" filminden poster yayınlandı

Jennifer Garner, Peppermint ile intikam yoluna baş koyuyor. Sevilen oyuncunun başrolünü üstlendiği aksiyon gerilim filmi, kişisel bir adalet arayışını temel alıyor. Filmde gelen posterde Jennifer Garner’ın yanında “Sistem yanılttı. O yanıltmayacak” yazıyor.

Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI’dan bir adım önde olmalıdır…

“Taken” ve “13. Bölge” gibi filmlerle adından söz ettiren Pierre Morel’in kamera arkasına geçtiği “Peppermint” filminde John Ortiz, John Gallagher, Jr., Method Man, Richard Cabral ve Tyson Ritter da yer alıyor. Filmin senaryosunda ise “Kod Adı Londra”nın senaristi Chad St. John’un imzası var.

“Peppermint” 7 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek.