John Wick: Chapter 3 filminden detaylar gelmeye başladı

John Wick serisinin devam halkası John Wick: Chapter 3 filminin detayları belli olmaya başladı

Tüm dünyada 260 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde eden John Wick serisinin devam halkası John Wick: Chapter 3 beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Serinin ikinci filminde John Wick temel kuralı çiğneyerek Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Öldürüğü kişi ise Yüksek Masa üyesidir. Otelin yöneticisi Winston John’a kaçması için bir saatlik süre tanır ve ardından John’un üyeliğini iptal eder. Bu yüzden John artık firaridir. John’un New York City’den kaçma mücadelesini anlatacak olan filmde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir… Başrolünde bir kez daha başarılı oyuncu Keanu Reeves’in olacağı filmin kadrosunda Winston rolünde yeniden Ian McShane’i görecekken Common, Laurence Fishburne ve Ruby Rose gibi isimlerin serideki rollerine geri dönecekleri söylentiler arasında. Kötü adam rolüne Hiroyuki Sanada’nın hayat vereceği filmin yönetmen koltuğunda ise bir kez daha serinin yönetmeni  Chad Stahelski oturacak.

Devam halkası John Wick: Chapter 3 17 Mayıs 2019 tarihinde ülkemizde izleyicisiyle buluşacak.

John Wick: Chapter 3’ün çekimleri başladı

John Wick: Chapter 3 filminin çekimleri resmi olarak başladı. Çekimden gelen kareyi ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Dan Laustsen sosyal medya hesabından paylaştı.

767

John Wick’in Ekran Uyarlaması The Continental Geliyor

Starz’ın, Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ünlü aksiyon serisi John Wick’i ekrana uyarlayacağı kesinleşti.

1218

Keanu Reeves’in En İyi Filmleri

Kötü şansın bir türlü yakasını bırakmadığı usta oyuncu Keanu Reeves’in en iyi 9 filmini sizler için derledik.

2195

John Wick Üçüncü Filmiyle Dönüyor

Son yıllarda sinemanın en sevilen kahramanlarından biri haline gelen John Wick'in üçüncü filminin Türkiye vizyon tarihi belli oldu.

1425