John Wick Üçüncü Filmiyle Dönüyor

Son yıllarda sinemanın en sevilen kahramanlarından biri haline gelen John Wick'in üçüncü filminin Türkiye vizyon tarihi belli oldu.

john-wick

Keanu Reeves‘in başrolünde yer aldığı ve artık son dönemin en sevilen aksiyon kahramanlarından biri olan John Wick serinin üçüncü filmiyle devam edecek.

Yönetmen Chad Stahelski önceki röportajlarında, her ne kadar yeni filmi yönetmek istese de birçok şeyin kendi takvimine göre belli olduğunun altını çizerken, senaryosu tamamlanan filmin Türkiye vizyon tarihi de belli oldu.

Keanu Reeves Tilda Swinton’u Üçüncü Filmde İstiyor

Keanu Reeves , The Matrix serisiyle yakaladığı başarı sonrası, 2014 yılında başladığı ve serinin 3 filmine hazırlandığı John Wick ile yeniden zirvemeye yükselmenin tadını çıkarıyor.

İlk filmin 88.7 milyon dolarlık gişe başarısı ile serinin ikinci filminde Matrix’te birlikte çalıştığı Laurence Fishburne ile yeniden buluşan 53 yaşındaki oyuncu; 166,8 milyon dolar hasılatın ardından bir başka eski dostu ile buluşmaya hazırlanıyor.

CBR’ın haberine göre, 2005 yapımı Constantine ve Thumbsucker filmlerinde Tilda Swinton ile birlikte çalıştığı için kendisini şanslı hissettiğini söyleyen Reeves, 56 yaşındaki İngiliz aktristen John Wick serisine katılmasını istediğini ve kendisinin de bu fikre tamamen açık olduğunu kaydetti.

Keanu Reeves, Swinton hakkında, “Onunla dünyanın değişik yerlerinde zaman zaman karşılaşıyorum. O, olağanüstü bir kişi ve oyuncu” yorumunu yaptı.

John Wick 3 Ne Zaman Vizyonda?

17 Mayıs 2019

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6843

Keanu Reeves’li Sibirya’dan Türkçe poster geldi

John Wick serisinin sevilen aktörü Keanu Reeves'in yeni filmi Sibirya'dan Türkçe poster yayınlandı.

3332

Sibirya filminden yeni poster yayınlandı

Matrix, John Wick filmlerinin sevilen oyuncusu Keanu Reeves'in de başrolünü oynadığı Sibirya filminden poster yayınlandı.

4701

John Wick: Chapter 3’ün çekimleri başladı

John Wick: Chapter 3 filminin çekimleri resmi olarak başladı. Çekimden gelen kareyi ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Dan Laustsen sosyal medya hesabından paylaştı.

2730